Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Originálna sieť čerpacích staníc OMV končí. Slováci dostanú novú náhradu

Po 30 rokoch prichádza zmena.


Nemusíš sa báť. Obľúbená sieť čerpacích staníc OMV síce končí tak, ako ju poznáme, no nikam neodchádza, práve naopak. Po celom svete prechádza veľkým rebrandingom, mení celú svoju korporátnu identitu, informuje Startstop. OMV zároveň prichádza s novým sloganom, je ním „Forward for Good“.

Veľké zmeny prídu až do siedmich krajín a Slovensko je jednou z nich. Zvyšnými krajinami, ktoré čaká úprava vzhľadu značky, sú Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Rakúsko, Rumunsko a taktiež Srbsko. Novou zmenou identity bude zasiahnutá aj sieť elektrických nabíjačiek spoločnosti OMV pod značkou eMotion, ktorá sa neustále rozrastá.

Prvé úpravy je vidieť už dnes na webovej stránke skupiny OMV či taktiež aj na stránke siete čerpacích staníc na Slovensku na adrese omv.sk. Dôvodom na implementáciu novej identity má byť zastaralosť. OMV používalo svoju predošlú identitu dlhých 30 rokov, nový vzhľad bol už nutný. Značku ako takú majú ľudia radi a dnes ju pozná naozaj každý.

sieť čerpacích staníc končí

Mohlo by ťa zaujímať:

Známa sieť čerpacích staníc na Slovensku končí po dlhých rokoch. Takáto bude jej náhrada

OMV stavia nový dizajn na svojom ikonickom symbole. Ten predstavuje samotné smerovanie značky, s dôrazom na to, že ide o podnik, ktorý pôsobí v oblasti chemikálií, palív a energie. Taktiež by mal evokovať udržateľnosť a cirkulárnosť, ako kľúčové prvky celej značky.

Spoločnosť vraví, že symbol reprezentuje nepretržitý pohyb a pokrok, no nezabúda ani na svoje hrdé dedičstvo, pričom však „dláždi cestu zajtrajšku“.

Spoločnosť sa na Slovensku celkovo rozrastá. Ako sme ťa informovali v našom článku, firma odkúpila čerpacie stanice známej značky Benzinol. Na Slovensku tak pribudne až 27 ďalších čerpacích staníc OMV.

Nový dizajn čerpacích staníc nájdeš v našej galérii

Ilustračná fotografia | Autor: 


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.