Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Žiadosť o ruku je vždy považovaná za veľkolepý okamih. Mnoho mužov sa snaží byť čo najviac originálnymi a preniesť túto výnimočnú situáciu práve tam, kde by to jeho vysnívaná nemohla vytušiť.

Ak sedíš za stolom v luxusnej reštaurácii, je to dosť predvídateľné, ale ak si v kine na obľúbenej rozprávke, ani len netušíš, že ťa ide tvoj priateľ žiadať o ruku. Podobne to bolo aj v tomto príbehu, ktorý sa objavil na Reddite.

Priateľku sa rozhodol požiadať o ruku naozaj originálne

Lee Loechler chcel žiadosť o ruku naozaj vo veľkolepom štýle. To si vyžaduje aj poriadnu prípravu. Tú Lee nezanedbal, preto sa na žiadosť o ruku svojej priateľky pripravoval dlhých 6 mesiacov. Jeho žiadosť o ruku totiž spočívala v tom, že seba a svoju priateľku doanimoval do jej obľúbenej rozprávky, Šípkovej Ruženky.

Jeho nič netušiaca priateľka sa s ním vybrala do kina na svoju obľúbenú rozprávku bez toho, aby niečo tušila. Lee bol naozaj veľmi dobre pripravený, preto bol celý priebeh jeho originálnej žiadosti o ruku zachytený. Nič nenechal na náhodu, preto boli v hľadisku zväčša jeho kamaráti a rodina.

Gift Habeshaw, Unsplash

Doslova rozprávkové zásnuby

Párik pokojne sledoval rozprávku, keď sa v nej zrazu objavili až príliš podobné postavičky im dvom. Na tvári jeho priateľky vidieť akési prekvapenie a začudovanie zároveň. Scéna sa zakrátko rozvinula tak, že rozprávkový princ otvoril pred princeznou krabičku so zásnubným prsteňom.

Následne ho hodil Leeovi a ten si s krabičkou kľakol pred svoju priateľku pred plným kinom. Samozrejme, že jeho priateľka bola dojatá, popritom utrúsila poznámku, že čo všetci tí ľudia, čo sedia v kine. Vtedy jej Lee prezradil, že sú v tom zatiahnutí tiež. Následne sa opýtal svojej priateľky jedinú dôležitú otázku, ktorá vtedy visela vo vzduchu, na čo dostal Lee kladnú odpoveď.

Do detailu premyslená žiadosť o ruku

Chlapík si dal na svojej žiadosti o ruku naozaj poriadne záležať. Mal totiž pripravenú aj inú verziu rozprávky, ak by náhodou jeho priateľka odpovedala nie. Tú bolo krátko po žiadosti o ruku vidieť na plátne, preto Lee upozornil na to, že povedala áno a treba to stopnúť.

Okrem toho sa mu podarilo postavičky podobné im dvom pretaviť aj do knihy, ktorá na konci rozprávky odkazovala na typickú formulku „žili šťastne, až kým nezomreli…“

Zdroj: reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť