Na zásnuby sa pripravoval šesť mesiacov. Mužova žiadosť o ruku bola poriadne originálna

Tento mladý muž nenechal nič na náhodu.

Zdroj: Youtube Lee Loechler

Žiadosť o ruku je vždy považovaná za veľkolepý okamih. Mnoho mužov sa snaží byť čo najviac originálnymi a preniesť túto výnimočnú situáciu práve tam, kde by to jeho vysnívaná nemohla vytušiť.

Ak sedíš za stolom v luxusnej reštaurácii, je to dosť predvídateľné, ale ak si v kine na obľúbenej rozprávke, ani len netušíš, že ťa ide tvoj priateľ žiadať o ruku. Podobne to bolo aj v tomto príbehu, ktorý sa objavil na Reddite.

Priateľku sa rozhodol požiadať o ruku naozaj originálne

Lee Loechler chcel žiadosť o ruku naozaj vo veľkolepom štýle. To si vyžaduje aj poriadnu prípravu. Tú Lee nezanedbal, preto sa na žiadosť o ruku svojej priateľky pripravoval dlhých 6 mesiacov. Jeho žiadosť o ruku totiž spočívala v tom, že seba a svoju priateľku doanimoval do jej obľúbenej rozprávky, Šípkovej Ruženky.

Jeho nič netušiaca priateľka sa s ním vybrala do kina na svoju obľúbenú rozprávku bez toho, aby niečo tušila. Lee bol naozaj veľmi dobre pripravený, preto bol celý priebeh jeho originálnej žiadosti o ruku zachytený. Nič nenechal na náhodu, preto boli v hľadisku zväčša jeho kamaráti a rodina.

Gift Habeshaw, Unsplash

Doslova rozprávkové zásnuby

Párik pokojne sledoval rozprávku, keď sa v nej zrazu objavili až príliš podobné postavičky im dvom. Na tvári jeho priateľky vidieť akési prekvapenie a začudovanie zároveň. Scéna sa zakrátko rozvinula tak, že rozprávkový princ otvoril pred princeznou krabičku so zásnubným prsteňom.

Následne ho hodil Leeovi a ten si s krabičkou kľakol pred svoju priateľku pred plným kinom. Samozrejme, že jeho priateľka bola dojatá, popritom utrúsila poznámku, že čo všetci tí ľudia, čo sedia v kine. Vtedy jej Lee prezradil, že sú v tom zatiahnutí tiež. Následne sa opýtal svojej priateľky jedinú dôležitú otázku, ktorá vtedy visela vo vzduchu, na čo dostal Lee kladnú odpoveď.

Do detailu premyslená žiadosť o ruku

Chlapík si dal na svojej žiadosti o ruku naozaj poriadne záležať. Mal totiž pripravenú aj inú verziu rozprávky, ak by náhodou jeho priateľka odpovedala nie. Tú bolo krátko po žiadosti o ruku vidieť na plátne, preto Lee upozornil na to, že povedala áno a treba to stopnúť.

Okrem toho sa mu podarilo postavičky podobné im dvom pretaviť aj do knihy, ktorá na konci rozprávky odkazovala na typickú formulku „žili šťastne, až kým nezomreli…“

Zdroj: reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
63
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena chcela upiecť makrónky v tvare srdiečok. Nevyšlo to podľa plánu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME