Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Oscarový animák Spider-Man: Paralelné svety prichádza s pokračovaním! Prvé zábery lákajú na štýlovú jazdu

Dostaneme opäť parádny filmový zážitok?


Parádny animák Spider-Man: Paralelné svety si určite videl. Snímka Boba Persichettiho, Petera Ramseya a Rodneyho Rothmana uchvátila divákov aj kritikov a na konte má obrovské množstvo ocenení, vrátane Zlatého glóbusu a Oscara pre najlepší animovaný film.

Pod maskou pavúčieho muža sa nám predstavil Miles Morales. Kvôli záporákovi Kingpinovi sa však otvoria portály do alternatívnych realít, a tak Miles zistí, že rozhodne nie je jediným Spider-Manom.

Úspech snímky dal tušiť, že čoskoro sa dočkáme pokračovania. Dobrou správou je, že nedostaneme jeden, ale rovno dva filmy! Ten prvý s názvom Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) dorazí do našich kín už budúci rok a v týchto dňoch sme dostali jeho prvý teaser.

O scenár sa postarali Chris Miller, Phil Lord a Dave Callahan a na režisérsku stoličku sa tentokrát posadili Joaquim Dos Santos, Kemp Powers a Justin K. Thompson.

Príbeh sa bude odohrávať niekoľko rokov po udalostiach jednotky, Miles Morales a Gwen Stacey sú tak starší a opäť sa musia vydať v ústrety veľkému dobrodružstvu. To povedie cez najrôznejšie paralelné svety a odlišnými Spider-Manmi.

Naši hrdinovia budú musieť čeliť aj novému a nebezpečnému nepriateľovi. V originálnom znení hlasy postavičkám prepožičajú Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson a Issa Rae.

Prvé zábery na nás zatiaľ pôsobia sakramentsky lákavo. Očividne sa dočkáme podobne štýlového zážitku ako v prípade jednotky. Animácia je skvelá, doťahovačky medzi Milesom a Gwen milé a naznačené akčné scény poriadne dynamické. Pevne teda veríme, že nás v kinách čaká snímka, ktorá predchodcovi neurobí žiadnu hanbu.

Premiéra je naplánovaná na 7. októbra 2022. Pokračovanie dorazí v roku 2023 a vo výrobe je aj spin-off, v ktorom budú hrať hlavné roly ženské komiksové hrdinky.

Sony Pictures Releasing/Itafilm

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.