Osem žien, ktoré vytvorili svetové rekordy len tým, že mali sex

No to je koniec koncov najlepšia sféra, v ktorej sa dajú vytvárať rekordy…

Zdroj: Couple Kissing Passionately On Bed

Ľudia sú veľmi prostí – vo svojich životoch chcú byť úspešní, šťastní a jedného dňa zapamätaní ďalšími generáciami v tom najlepšom svetle. Niektorí sa usilujú preraziť v hudobnom priemysle, iní zapísať sa do učebníc dejepisu svojim svetoborným vynálezom a ďalší sa chcú do histórie jednoducho len presúložiť. Toto je osem ženských rekordmaniek v oblasti posteľných hrátok, ktoré vám vyrazia dych.

1. Najviac sexuálnych partnerov za 24 hodín

Keď zoberieme do úvahy všeobecné štatistiky o ženách, ktoré tvrdia, že priemerná osoba nežného pohlavia má za celý život sex v priemere so štyrmi mužmi, číslo, na ktoré sa vyšplhala Lisa Sparks len za dvadsaťštyri hodín, vám na malý moment zastaví rozum. Táto americká herečka a režisérka filmu pre dospelých sa totiž hrdo pýši číslom 919, čo je viac ako 38 mužov za hodinu. Stalo sa tak v roku 2004 na festivale oslavujúcom všetko so sexualitou spojené – Eroticon – a hoci od tohto hrdinského počinu uplynulo už vyše desať rokov, nikomu sa tento rekord prekonať nepodarilo. Otázkou však ostáva, či sa o to niekto vôbec pokúšal.

4archive.org (https://4archive.org/board/s/952)

2. Najstaršia prostitútka

Proti gustu žiaden dišputát, zvyklo sa hovoriť a rovnako i to, že vek je predsa len bezvýznamné číslo. A také bezvýznamné číslo určite neudáva kvalitu schopnosti ženy obracať sa v posteli. Rovnako pravdepodobne uvažuje aj Sheila Vogel-Coupe, ktorá si na svojom veku a sexuálnych praktikách vybudovala celkom schopné živobytie. Za hodinu svojich služieb od klientov pýta 250 dolárov a za týždeň priemerne obšťastní 10 mužov. To už znie ako celkom slušná čiastka za prenájom svojich 88-ročných telesných otvorov.

alchetron.com (https://alchetron.com/Sheila-Vogel-Coupe)

3. Najväčšie orgie

The World’s Biggest Gang Bang sa stal akousi neodmysliteľnou súčasťou modernej kultúry sexu. Hlavnou aktérkou erotickej snímky je svetoznáma herečka z filmov pre dospelé publikum Annabel Chong, ktorá si na scéne užívala intímnosti s 300 mužmi. V skutočnosti sa však odohralo „len“ (najväčšie úvodzovky v dejinách ľudskej rasy) 251 sexuálnych aktov.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/women-set-world-records-simply/)

4. Najviac orgazmov „na jeden šup“

Za tento rekord si trofej domov odnáša Dánka, ktorá to v súťaži Masturbate-A-Thon bezpochyby natrela všetkým ostatným. Masturbate-A-Thon je udalosť alebo súťaž, kde ľudia masturbovaním zbierajú peniaze na charitu. Celkom šľachetný dôvod, prečo sa uspokojiť pred očami celého sveta. Táto žena však dosiahla až úctyhodných 222 orgazmov „na jeden šup“. Za mužskú časť populácie drží rekord Michael Hariprem so svojimi 31 šťastnými koncami, oproti tejto Dánke sa však môže schovať.

huffingtonpost.com (https://www.huffingtonpost.com/taylor-marsh/when-your-orgasm-goes-missing_b_6670686.html)

5. Najviac odrodených detí

Za celých 79 rokov jej života vynosila a porodila Valentina Vassilyeva dokopy 69 detí. Pošťastilo sa jej mať 16-krát dvojičky, 7-krát trojičky a 4-krát štvoričky, z ktorých však nanešťastie nie všetky prežili. Táto žena je stelesnením porekadla „rodíš ako jabloň“ a to celkom bez srandy. Osobne si myslím, že naše osady neprispôsobivých občanov sa môžu schovať. Ešte väčší šok však nastáva po zistení, že jej muž sa rozhodol znovu oženiť a jeho ďalšia žena priviedla na svet ďalších 18 detí – šesť párov dvojičiek a dvoje trojičky. Niekto tu má očividne zázračné spermie…

wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Joseph_F._Smith_Family.jpg)

6. Najdlhší orgazmus

V roku 1996 sa William H. Masters a Virginia E. Johnson rozhodli podrobiť výskumu niekoľkých ľudí, aby lepšie porozumeli ľudskej sexualite a rozmnožovacej sústave. Najdlhší orgazmus zaznamenali u ženy s dĺžkou 43 sekúnd, ktorá drží titul rekordmanky dodnes. Okrem dĺžky orgazmov dvojica skúmala však aj množstvo iných parametrov, medzi nimi napríklad aj najrýchlejší pôrod.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/women-set-world-records-simply/3/)

7. Najviac prehltnutého semena

Áno, čítate veľmi správne. Je skutočne očarujúce, že na tejto planéte existuje tvor, ktorý by sa rád pýšil týmto titulom, o to viac, že sa radí k ľudskej rase, a predsa. Držiteľkou tohto rekordu je Michelle Monahan, ktorá v roku 1991 prehltla 0.8 litra mužského ejakulátu. Jej tráviaci systém to však, prekvapivo, nezvládol a museli jej vypumpovať žalúdok.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/gutearbeitoriginals-perfect-top-l3q2LH45XElELRzRm)

8. Najstaršie prostitútky – dvojičky

Nie je nič krajšie, ako keď máš so svojou sestrou akési spoločné hobby. Vlastne je. Keď si k tomu hobby viete nájsť spolu cestu aj napriek vyššiemu veku… Presne tak na tom sú dvojičky z Amsterdamu Louise a Martine Fokkens, ktoré síce v roku 2013 „odišli do dôchodku“ vo veku 70 rokov, no dovtedy stihli odbaviť viac než 355,000 ľudí.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/women-set-world-records-simply/3/)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: huffingtonpost.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
148
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
53
Haha
Woow Woow
22
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čínska rodina začala cvičiť a žiť zdravo. Ako vyzerajú po 6 mesiacoch?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME