Spôsoby, ktorými môžeš oslavovať Silvester bez toho, aby si mal na druhý deň opicu

Naozaj sa to dá.

Zdroj: Profimedia.sk

Oslavovanie príchodu nového roka býva špecifické bohapustým ožieraním sa. Mnoho ľudí v dôsledku toho hneď v prvý deň nového roka trpí pod nadvládou ťažkej opice. Existujú však spôsoby, ako môžeš oslavovať Silvester aj bez toho, aby si mal na druhý deň opicu. 

Silvester & chill

Silvester môžeš oslavovať aj v posteli pri filmoch a seriáloch. Ideálny čas na maratón filmov Harry Potter, prípadne si môžeš konečne pozrieť všetky diely Star Wars. Alebo si pozrieť niekoľko sérií seriálu či dokumentu. Výber nechávame len na tebe.

Poriadne sa vyspi

Ako lepšie by si mohol vstúpiť do nového roka, ak by si to prespal? Dať si nejaký dvanásť-hodinový šlofík nikdy nezaškodí. Na druhý deň budeš triezvy ako rybička a môžeš sa všetkým naokolo vysmievať, ako je tebe dobre. Môžeš to skombinovať aj s odstavcom vyššie a pustiť si pred spánkom nejaký ten seriál či dokument.

Good Night No GIF by SoulPancake - Find & Share on GIPHY

Pi s rozumom

Najideálnejšia možnosť, pre mnohých však veľmi ťažko dosiahnuteľná. Ideálne je nekombinovať príliš veľa druhov alkoholu. Niekoľko zlatých pravidiel, ktoré ti pomôžu s tým, aby si nemal na druhý deň gigantickú opicu: pi veľa vody, ideálne je siahnuť po čírom alkohole, lebo zväčša nemá taký obsah cukru a nie je ti po ňom tak zle, doplň si na druhý deň vitamíny.

Oslavuj prácou

V prípade, že budeš musieť byť počas Silvestra v práci, nemáš problém s tým, čo budeš na Silvestra robiť. Dokonca ušetríš peniaze, ktoré by si minul na alkohol. Keďže si v práci, ešte si aj nejaké zarobíš. Dve muchy jednou ranou! Ak aj nemáš prácu, tak si môžeš nejakú nájsť.

Čas na výlet

Namiesto bohapustého ožierania sa môže vydať na výlet do zahraničia, stačí spontánne siahnuť po letenke, ktorá bude pre teba vyhovujúca. Samozrejme, je to trochu náročnejšie, no na výlet sa môžeš vybrať aj niekde v rámci Slovenska.

Počas dňa si môžeš dať túru, prípadne objavovať zaujímavé kultúrne pamiatky a večer môžeš oddychovať niekde na chate. Je to už na tebe, ako si svoj výlet naplánuješ.

Erik Odiin, Unsplash

Dopraj si poriadny oddych

Silvester môžeš stráviť aj vo wellnesse. Dopraješ si saunu, masáže a budeš oddýchnutý presne tak, ako sa na začiatok nového roka patrí. Ak naozaj platí heslo „ako na nový rok, tak po celý rok,“ tak potom sa máš na čo tešiť.

Zahrajte sa s kamarátmi hry

Zabávať sa dá aj bez toho, aby si sa musel nejak extra opíjať. Môžete si napríklad s kamarátmi zahrať spoločenské hry. Nikto nepovedal, že si pri tom nemôžete vypiť, no pri hraní sa určite neopiješ tak, že budeš ešte pred polnocou kómovať niekde na stole s tyčinkami zalepenými vo vlasoch.

Simon Infanger, Unsplash
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Roztomilé mačiatko, ktoré sa podobá na Baby Yodu, hľadá adoptívnych rodičov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME