Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.6.2023
sk
Stanislava
cz
Stanislava

Spievajúci oslík z Írska sa stal hitom internetu po tom, čo video, kde osol spieva, uzrelo svetlo sveta. Harriet natočil na video Martin Stanton, ktorý ju chodí pravidelne navštevovať už skoro rok. Akonáhle sa video s jej opernými tónmi objavilo na internete, získala si obrovské množstvo fanúšikov.

Martin o Harriet povedal, že je veľmi milá a priateľská. Býva od nej približne dvadsať minút a pozná aj rodinu, ktorá ju vlastní. „Nosím jej mrkvu, chlieb a zázvorové sušienky. Snažím sa ju navštevovať vždy, keď môžem, pretože je rozkošná, priateľská a milá, nie ako iné somáriky. Postol som video na internet, lebo mi prišlo zábavné, no nečakal som, že sa z neho stane virál,“ povedal pre Abcnews Martin.

Martin ju najprv pomenoval Harrison, lebo si myslel, že je to on, no zmenil to na Harriet po tom, ako mala mláďa. Samotný autor videa bol prekvapený, keď ju počul „spievať“.

YouTube video

Ktovie, možno oslica chytila podobný soplík ako my, alebo jej prechladli priedušky, tým pádom je aj trochu zachrípnutá. Prípadne len cvičí spev na Československo má talent 2019 alebo najbližšiu Superstar.

Zdroj: abcnews
Titulná fotka: unsplash.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje