Osobný tréner odporučil žene spraviť progresové fotky. Ona si však vyrobila poriadny trapas

Omylom mu poslala trochu nevhodné fotky…

Zdroj: Shutterstock

Klasika, poznáš to. Prvého januára si motivačne kúpiš permanentku do fitka a namiesto toho, aby si o pol roka vyzeral ako Schwarzenegger v najlepších rokoch, sa z teba stáva majster vymýšľania výhovoriek, prečo to dnes nepôjde. Lebo prší, akosi ma bolí noha, možno som si niečo natiahol, nechce sa mi, tak si dám zajtra dvojité kardio… nehovor, že si nikdy na nič také nemyslel.

Táto žena má ale o problém menej. Našla si síce osobného trénera, ale ak by to teraz chcela zabaliť a ísť sa radšej zakopať pod čiernu zem, úprimne, nikto by jej to nemal za zlé. A určite by ju nikto nepodozrieval, že to spravila z lenivosti. Gemma Howard, ktorá na TikToku vystupuje ako @radiogemmahill, totiž chalanovi poslala svoje fotky len v spodnej bielizni… a dokonca ani nie omylom.

Shutterstock

Tréner chcel, aby sa odfotila a ona rozhodne nelenila

„Tréner mi povedal, nech sa odfotím len v spodnej bielizni, aby som si neskôr vedela porovnať, ako vyzerám. Žiadne sťahovanie brucha, žiadne uhly, ktoré by skresľovali moju skutočnú váhu, vraj mám byť jednoducho úprimná,“ vysvetľuje Gemma vo videu, a tak, ako jej tréner povedal, aj urobila. Navliekla sa do športovej podprsenky a nohavičiek, cvakla sa pred zrkadlom a fotku mu poslala.

Vôbec jej to neprišlo divné, chalan je predsa odborník a určite nie je prvá, ani posledná, ktorú takto vidí. Až keď jej tréner odpísal, zistila, k akému tragickému nedorozumeniu došlo. „Myslel som, aby si sa odfotila pre seba. Nežiadam klientov o fotky v spodnej bielizni,“ napísal tréner aj s rehotajúcim sa smajlíkom. Toto je jeden z tých momentov, keď život bez internetu zrazu neznie tak zle.

@radiogemmahill

How do I go back 😫 #PT #gymfail #mumsoktiktok #gym #gym #over30 #fitlovers #fitnessfunny

♬ Send Me on My Way – Vibe Street

„Panebože, veľmi sa ospravedlňujem. Ja hlúpa som si myslela, že ti mám tú fotku poslať. Neskutočný trapas. Ešte raz prepáč,“ začala sa mu ospravedlňovať Gemma, a hoci to tréner zobral s humorom, na jej chuti vysublimovať z povrchu zemského to pravdepodobne nezmenilo nič. „Akurát sme s frajerkou jedli večeru a teraz ma spovedá, čo je to za ženskú,“ zaklincoval to tréner. Ako budú teraz cvičiť s chladnou tvárou, nevedno.

Zdroj: radiogemmahill / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
35
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otázky, na ktoré si vždy chcel vedieť odpovede, no nechcelo sa ti ich hľadať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME