Otázky, ktoré sa nikdy nepýtaj svojho partnera pri sexe

Ak chceš v ňom ešte aspoň chvíľu pokračovať

Tajomstvom dobrého sexu síce možno niekedy môže byť aj dobrá komunikácia, no sú aj témy a otázky, ktoré vedia zapôsobiť ako studená sprcha do medzinožia tvojho partnera. Je v pohode opýtať sa „Páči sa ti to takto?“ alebo „Akú polohu si ešte dáme?“ no rozhodne nie je v pohode spýtať sa niektorú z nasledujúcich otázok.

 

„Už si tam?“

Ak máš faldy, tak možno je, len o ulicu vedľa. Ak si rozjazdená ako tunel Branisko, tak tiež tam už možno je a naozaj nemôže za to, že to necítiš. No ak nemáš ani faldy, ani ten široký tunel, tak táto otázka je len smutnou náhradou toho, čo mu chceš naozaj povedať alebo čo si o jeho bakuli myslíš. Že je to vlastne len taká minibakuľka. Takáto poznámka muža pravdepodobne nepovzbudí a aj tá trocha krvi čo sa nahrnula do jeho paličky, snažiac sa nabrať na objeme, sa presunie späť do pôvodnej hlavy a bude po paráde.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/holymountain-alejandro-jodorowsky-the-holy-mountain-l1J3FolTsRgHL3MSQ/)

„Som lepšia/í ako tvoja bývalá/ý?“

Naozaj chceš aby tvoj partner začal v tom najlepšom spomínať na súloženie s niekým, koho mal pred tebou? A čo spravíš, ak ti povie, že nie si? Alebo chceš, aby ti klamal? Táto otázka jednoducho naozaj nemá logický základ. Slová chvály si môžeš vypočuť aj po orgazme, kedy je každý šťastný a spokojný.

„Myslíš, že to vyzerá ako infekcia?“

Výraz partnera/partnerky, ak mu je takáto otázka položená až po sexe, musí byť na nezaplatenie.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/kristen-wiig-no-way-12HFqNl5DrMWoU/)

„Ako sa majú vaši?“

„Neviem, vieš čo počkaj, zavolám im. Síce sme zrovna v polohe 69 ale nevadí, dám videohovor.“

„Na čo teraz myslíš?“

Vieš čooo.. Na to, ako pred troma týždňami nakupoval s babkou a na to, že musí neskôr zavesiť ten obraz na stenu. A pomedzi to ešte na cecky tej červenovlasej pornoherečky. Pane bože! Na čo by asi myslel? Ak sa jedná o chlapa, tak ten pravdepodobne naozaj nemyslí na nič iné, len na to, akým spôsobom ti ho ešte kam strčí. No ak sa ti tvoj partner/ka zdá pri sexe naozaj duchom neprítomný/á, tak buď použi nejaký šikovný chmat a priveď si ho späť, alebo to znova rieš až po.

V noci som nezažmúril oka 🙁

Posted by EMEFKA on Donnerstag, 24. August 2017

„Zlato, kedy si vymaľujeme byt?“

Takáto či podobná otázka pravdepodobne nezaručí stupňovanie vzdychov a výkrikov, no keď sa nad tým zamyslíš, môže byť celkom príjemné viesť rozhovor o bežných veciach v príjemnej polohe na lyžičky a „vzájomnom spojení“. Skús sa niečo podobné opýtať svojej polovičky pri najbližšom sexe a daj vedieť.

„Čo to tu smrdí?“

Pokazené vajcá? Či plesnivé sardinky?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/movie-jim-carrey-disgusted-yZjcNgKGCYfJu/)

„Jeeežiš, sorry, ty si hore?!“

Ono, možno ťa to nikto neučil, ale sex by sa mal odohrávať za psychickej aj fyzickej prítomnosti všetkých súložiacich partnerov a pri ich plnom vedomí. Tak si to niekde napíš, nech nabudúce vieš.

„Môžeme sa na chvíľu porozprávať o nás dvoch?“

Otázka, ktorá sa dá jednoznačne označiť ako „sex stopper“. Zastaví každého a každé jedno vzrušenie. Je naozaj naivné myslieť si, že sa partner bude chcieť zrovna počas sexu rozprávať o citových výlevoch, myšlienkach o tom, kam váš vzťah smeruje, či spoločnej budúcnosti a o tom aké meno dáte svojmu budúcemu teoretickému psovi.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/no-please-why-eFNmMoXrCaPbq/)

„Uuuuž?“

Toto slovko pri sexe nepoteší ani vo význame „To už si?!“ a ani vo význame „Uuuž konečne budeš?“. Ani jedno toho druhého nepoteší a v tom druhom prípade len ťažko povzbudí bližšie k orgazmu. Tak sa radšej čiň a nevypytuj sa.

maxpixel.freegreatpicture.com (http://maxpixel.freegreatpicture.com/Family-Unhappy-Sex-Lover-Adult-Bedroom-Jealousy-1822498)

Titulná fotka: pixabay.com 

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
77
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 typov párikov, ktoré ti riadne žerú nervy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME