Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Šikmú uličku (alebo Diagon Alley) pozná každý správny fanúšik Harryho Pottera. Na tomto magickom mieste človek nájde napríklad obchod pána Ollivandera s čarovnými prútikmi, Gringottbanku, Magický zverinec, Metlobalové doplnky a rôzne iné zaujímavé veci. Veľkou fanúšičkou Harryho Pottera je aj 6-ročná Ella z Londýna. A ako píše aj portál Bright Side, na svoje narodeniny dostala naozaj úžasný darček. Jej otec jej totiž Šikmú uličku vytvoril priamo u nich doma!

Magická ulička sa nachádza priamo za jej skriňou. Ellin otec Dylan prezradil, že jeho dcérka sa do čarovného sveta Harryho Pottera zamilovala hneď, ako si pozrela prvý film. Ten ju zároveň priviedol aj k románom od J. K. Rowling. A keďže Dylan chcel svojej ratolesti dopriať naozaj prvotriedny narodeninový darček, rozhodol sa postaviť Šikmú uličku priamo u nich doma.

Realizácia mu trvala niekoľko mesiacov

Trvalo mu to niekoľko mesiacov, ale snaha sa vyplatila. Hoci Dylan nemá žiadne umelecké vzdelanie a pracuje ako analytik, Šikmú uličku vytvoril ako skutočný profesionál. Na celom projekte začal pracovať v apríli tohto roku, pričom posledné úpravy urobil koncom septembra. Dylanovi pri práci podalo pomocnú ruku viacero známych a priateľov, ako aj jeho manželka.

Originálny narodeninový darček

Na Elline narodeniny tak bolo všetko dokonalé a pripravené. V ten deň si Dylan a Ella zahrali hru na skrývačku, pri ktorej Ella napokon Šikmú uličku objavila. Jej radosť bola obrovská a zvyšok dňa nadšene preskúmavala všetky obchodíky, v ktorých nachádzala darčeky od rodičov. Dylan obrázky tohto nevšedného projektu najprv zdieľal na internete len medzi svojimi známymi, ale po pozitívnych reakciách sa rozhodol zverejniť ich pre všetkých.

Jeho Šikmú uličku si zamilovali všetci fanúšikovia Harryho

Netreba snáď dodávať, že jeho Šikmá ulička sa stala na internete hitom, pozbierala plno nadšených reakcií a mnohých nefalšovane dojala. Takýto parádny darček totiž nedostane len tak hocikto. Pri prezeraní obrázkov nižšie nezabudni kliknúť na šípku vpravo, aby sa ti načítal ďalší panel.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť