Štvrtok 19.5.2022
sk
Gertrúda
cz
Ivo
, Ivoš

Otec šiestich detí si berie za manžela bývalého priateľa svojej dcéry

Keď si si myslel, že v mexických telenovelách sú komplikované vzťahy...


Nemusí to tak byť vždy, ale pravda je taká, že veľa rozchodov sprevádza vášnivá snaha pretrhať všetky väzby na bývalého partnera, ktorá niekedy vedie až k pokusom o úplné vymazanie akýchkoľvek spomienok na človeka, ktorý bol pre nás kedysi celým svetom.

Veľmi neštandardná rodinka z Veľkej Británie dokazuje, že expartneri dokážu spolunažívať pod jednou strechou aj v netypických konšteláciách.

Päťdesiatnik Barrie Drewitt-Barlow, otec šiestich detí, sa dal dokopy s dvadsiatnikom Scottom Hutchinsonom. Čo robí tento prípad zvláštnym, je fakt, že Scott je bývalý partner Barrieho dcéry Saffron. Mladík takto smelo vystúpil proti štandardu meniť staré za nové, uvádza Daily Mail.

Čo na to dcéra?

Saffron tvrdí, že ku Scottovi už nič necíti a proti jeho vzťahu s jej otcom nenamieta. Prekáža jej však, keď Scott príliš explicitne rozpráva o intímnych dobrodružstvách s jej otcom. Napriek jej nevôli sa tohto zlozvyku Scott akosi nechce vzdať a Saffron sa za jej reakciu naozaj nemôžeme čudovať.

Súčasťou tohto príbehu je aj Tony, druhý otec Saffron. Tony a Barrie tvorili pár dlhých 32 rokov. Spolu patrili k prvým párom britských rodičov rovnakého pohlavia, ktorí v rodnom liste ich dvojičiek neboli uvedení ako „mama“ a „otec“, ale „rodič 1“ a „rodič 2“. Sú rodičmi šiestich detí.

Plný dom

Veľmi prekvapivým zistením je, že Barrie, Tony, Saffron a Scott žijú v jednej domácnosti. Slečna teda býva spolu so svojím otcom, so svojím druhým otcom, ktorý je bývalý prvého otca, so svojím ex (ktorý je zároveň jej nevlastným otcom) a piatimi súrodencami. Ako sa hovorí, dobrých ľudí sa všade veľa zmestí.

Treba dúfať, že všetkým zúčastneným takáto zostava vyhovuje a dokážu v nej harmonicky spolunažívať. Bola by veľká škoda, ak by išlo len o spoločenskú pretvárku, pod ktorej povrchom sa hromadí vzájomná nevraživosť a konflikty.

Nemajú hlboko do vrecka

Niekto sa pýta: „Oni žijú v paláci, že sa ich tam tak veľa zmestí?“ Odpoveď je áno. Barrie disponuje majetkom v hodnote niekoľkých desiatok miliónov libier a je verejne známou osobnosťou, ktorá má za sebou vystúpenia v televízii. Spoločným domovom veľkej rodiny je jeho vila na Floride.

Barrie a Scott plánujú poriadne rozmaznávať svojho spoločného syna, ktorý na svet príde už čoskoro. Rovnako ako kedysi Saffron, aj on bude nosiť len dizajnérske módne kúsky. Zároveň ho čaká darček v podobe jachty v hodnote 3,7 milióna libier. Nuž, niektorí ľudia akoby žili v inom svete…


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť