Otec skladoval narodeninovú pohľadnicu od syna 28 rokov, aby sa mu mohol pomstiť

A že otcovia nemajú zmysel pre humor…

Zdroj: © Shutterstock

Trpezlivosť ruže prináša. Tak sa hovorí, nie? Lenže občas, keď čakáš dostatočne dlho, to nie sú len ruže, čo prinesie… ale aj triumfálny pocit zadosťučinenia, že sa ti podarilo napáliť vlastného syna, ako hádam nikdy nikomu, a že mu môžeš konečne po rokoch šplechnúť do ksichtu to isté, čo kedysi šplechol on tebe. Ako tento otecko.

Všetko odštartovala oslava 42. narodenín

Na pomstu čakal celých 28 rokov, no o to bola sladšia. Celé sa to začalo na jeho 42. narodeniny, keď mu uštipačný syn Rob mimo iného daroval aj pohľadnicu. Tým sa väčšinou na narodeninových oslavách nedostáva veľa pozornosti. Medzi tlačením siedmeho kusa koláča a rozbaľovaním darčekov na ne nie je toľko času, tak ich človek len letmo prebehne a neskôr spolu s tonou baliaceho papiera vyhodí.

Otcovi skrsol v hlave diabolský plán

Ale táto bola iná. Stálo na nej: „Hej, všetci. Už má 42… očividne. Ale nebudeme na to upozorňovať.“ A potom na celú skutočnosť upozorňuje gigantická 42-ka. To nie je práve najkrajšie. Otec to, pochopiteľne, zobral s humorom, no v hlave mu skrsol diabolský plán, ako to Robovi vrátiť. Bude to síce trvať viac ako štvrť storočia, ale bude to stáť za to.

Syn dostal na narodeniny povedomú pohľadnicu

A tak sa aj stalo. Teraz, keď jeho syn Rob Witt konečne oslavoval 42. narodeniny, dostal mimo iného aj veľmi povedomú pohľadnicu. Tú istú pohľadnicu, ktorú kedysi daroval on, len s prečiarknutým menom. Otcov husársky kúsok ho natoľko pobavil, že sa oň rozhodol podeliť so svetom a fotku teraz už historickej pohľadnice zavesil na Twitter.

© Shutterstock

Tam sa z neho stal okamžitý virál s viac ako stotisíc lajkami. „Viete si predstaviť, že sa celé desaťročia tíško smial popod fúz a čakal na svoju chvíľu?“ napísal jeden z používateľov. Ďalšia používateľka zase vyjadrila svoje obavy: „Na 50-ku som otcovi kúpila košík plný stareckých vecí – parochne, plienky, viagru… Mám 48 a začína mi lepiť.“

Zdroj: robwitts / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rodinu na opekačke prekvapila nečakaná návšteva. Mnohí by ju radšej oželeli

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME