Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Niektorí rodičia sú schopní nastaviť latku poriadne vysoko. Teda najmä, keď ide o milé a rozkošné gestá pre ich ratolesti. Dobrým príkladom je aj Frans Hofmeester, režisér a umelec z Holandska. Frans vytvoril 6-minútové video, ktoré zachytáva rast jeho dcéry Lotte až po jej 18. narodeniny. Jeho video má nevyčísliteľnú hodnotu a za srdce chytí aj toho najväčšieho drsňáka. Frans dokumentoval každý týždeň krátke videá svojej dcéry od jej narodenia vždy v rovnakom štýle, čím v konečnom dôsledku vzniklo jedno cenné časozberné video.

<

Snáď každý by si po zhliadnutí tohto videa prial pozrieť to svoje. Toto video totižto okrem iného ukazuje, ako veľmi dokáže otec milovať svoju dcéru a ako veľmi môže byť hrdý, že mu bolo počas toľkých rokov dopriate sledovať rast svojej dcéry. A to je niečo, vďaka čomu si títo dvaja budú blízki po zvyšok života. Tento chlapík by si určite zaslúžil titul Otec roka!

Titulná fotka: Hofmeester / youtube.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.