Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Otec žiadal syna, aby prestal hrať na gitare. Keď neposlúchol, postrelil ho

Otec skončil v cele a má na krku obvinenie.


Keď niekomu lezie na nervy brnkanie na gitare, tak je schopný naozaj všetkého. V extrémnych prípadoch sa dokonca neštíti vystreliť zo zbrane. Tento skutočne šialený a bizarný prípad sa stal 24. októbra, píše portál 9GAG. Okolo piatej hodiny večer prijala polícia telefonát od 79-ročného Freda Hensleyho.

Ten policajtom povedal, že v jeho byte došlo k nechcenému postreleniu jeho syna. Podľa policajných záznamov Hensleyho hneval fakt, že syn stále hral na gitare. Žiadal ho, aby prestal, ale to zrejme nemalo dostatočný účinok.

Shutterstock

Hádka a výstrely

Vypukla dokonca hádka, pri ktorej došlo aj na fyzické násilie. Hensley napokon vytiahol zbraň a vystrelil, pričom syna zasiahol do pravej oblasti brucha. Polícia pri prehliadke domu zaistila zbraň aj gitaru, na ktorej bolo niekoľko dier po nábojoch.

Freda Hensleyho najprv previezli do nemocnice, keďže jeho syn mu počas hádky uštedril niekoľko úderov do tváre. Po ošetrení ho posadili za mreže a obvinili z napadnutia. Jeho syna tiež previezli do nemocnice, kde mu ranu lekári ošetrili. Našťastie nebol v ohrození života.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť