Utorok 9.8.2022
sk
Ľubomíra
cz
Roman

Otecko ukázal, ako venčí svoje deti na vôdzke. Internetu sa jeho nápad nepozdáva

Netradičná "pomôcka" pre rodičov nezožala veľký úspech.


Starostlivosť o dieťa je neoficiálny olympijský šport, za ktorý namiesto medaily dostaneš vačky pod očami a ovracané tričko. Je to fuška. Kŕmiť, obliekať, prebaľovať, voziť ho po sídlisku o tretej ráno, lebo sa mu tlačia zuby a spánok neprichádza do úvahy… niet divu, že ak sa rodičom naskytne príležitosť, ako si to uľahčiť, tak po nej bez zaváhania skočia.

Tento otecko to však podľa ľudí na internete predsa trochu prehnal. Jordan, ktorý na sociálnych sieťach vystupuje ako @drixxleman, má so svojou manželkou pätorčatá. Dobre čítaš. Nie jedno dieťa, ani dve. Slovom päť. Na svojom TikToku ukazuje, ako to vyzerá, keď má človek detí ako smetí a každé si vyžaduje neustálu pozornosť.

Venčiť deti na vôdzke – áno alebo nie?

Podľa internetu skôr nie. „Ostatní nepochopia,“ píše pod nedávnym videom mladý otecko a zároveň ukazuje, ako zástup svojich ratolestí venčí na vôdzke. Príspevok sa stal virálom, ktorý naprieč sociálnymi sieťami vyzbieral stovky tisícov zhliadnutí, že by sa však priamoúmerne rovnali pochvalným komentárom, sa povedať nedá.

„A čo bude ďalej? Naučíš ich ťahať sane?“ spýtal sa jeden z pohoršených komentujúcich. „Ako učiteľka, čo zvládne naraz dohliadať na 30 detí a žiadnu vôdzku nepotrebuje, to považujem za absurdný nápad,“ napísal zase niekto ďalší. „Nebolo by lepšie naučiť ich správať sa na verejnosti normálne, aj keď ich nemáš na špagáte?“ dodal zase ďalší.

Našli sa však aj takí, ktorým to zase úplne odveci neprišlo. „Lepšie mať živé dieťa na vôdzke ako mŕtve pod kolesami auta,“ poznamenal ktosi v komentárovej sekcii. „Nemám deti, ale keď mám na starosti mladšieho brata, tiež by som ho niekedy najradšej dala na vôdzku,“ povedala zase iná. A čo ty? Čo si o tomto netradičnom rodičovskom „hacku“ myslíš ty?

Otecko ukázal, ako venčí svoje deti na vôdzke
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť