Otecko vyrobil svojmu budúcemu potomkovi originálnu postieľku. Použil na to sud od whisky

Táto Jack Daniel’s vychytávka vás pobaví.

Zdroj: ‎Harry Newman‎ / facebook.com

Pripraviť výbavičku pre nenarodeného potomka patrí síce k finančne náročným, no istým spôsobom príjemným povinnostiam budúcich rodičov. Niektorí siahajú po široko dostupnom sortimente, iným klasika nestačí. Do druhej skupiny môžeme zaradiť aj kreatívneho otecka, o ktorom píše portál LADbible. Svojmu dieťatku totiž vyrobil postieľku zo sudu od whisky. Uletený nápad, no výsledok stojí za to!

Kreativitou nešetril

25–ročný Harry Newman a jeho o rok staršia priateľka Kayleigh Arber očakávajú svoje prvé dieťa tento rok v novembri, a tak voľný čas venujú prípravám na jeho narodenie.

Mladý otecko, hľadal podľa vlastných slov unikátnu postieľku, do ktorej by mohol uložiť svoje dieťatko. Nechcel to odbaviť tuctovým modelom, preto hľadal inšpiráciu na internete. A tak sa pustil do prerábky starého sudu od whisky populárnej značky Jack Daniel’s.

Gepostet von Harry Newman am Montag, 1. Juni 2020

Kamaráti mali iné predstavy

Sud je vyrobený z dubového dreva, čiže Harry nemal problém s pílením. Vnútro starostlivo ošetril špeciálnymi prípravkami, aby to pre bábätko bolo bezpečné, keďže sa v sude predtým nachádzal alkohol. Navrch dal detský matrac, ktorý mu vyrobili na mieru.

Táto exkluzívna postieľka vyšla Harryho na 90 libier, v prepočte 100 eur. Na jej výrobe pracoval hlavne cez víkendy a po práci. Celkovo mu to trvalo 60 hodín. Budúci otecko priznal, že remeselné zručnosti prevzal od svojho otca a v budúcnosti ich chce všetky odovzdať svojim deťom.

Chceli ju od neho kúpiť

Akonáhle fotografiu zverejnil na internete, stretol sa s veľmi pozitívnymi ohlasmi. Píšu mu aj ľudia zo zahraničia, aby im vyrobil tiež takúto unikátnu postieľku alebo predal tú svoju.

Príspevok získal tisícky lajkov a stovky zdieľaní a za krátky čas sa stal virálnym. Budúci otecko netušil, že z toho vznikne taký fenomén. Harry a Kayleigh plánujú používať tento výtvor ako posteľ na spanie pre bábätko cez deň a veria, že sa stane pevnou súčasťou ich spomienkového fotoalbumu.

Gepostet von Harry Newman am Montag, 1. Juni 2020

Gepostet von Harry Newman am Montag, 1. Juni 2020

Zdroj: LADbible

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o veci, o ktorých si mysleli, že ich robia všetci... no nerobia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME