Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Pripraviť výbavičku pre nenarodeného potomka patrí síce k finančne náročným, no istým spôsobom príjemným povinnostiam budúcich rodičov. Niektorí siahajú po široko dostupnom sortimente, iným klasika nestačí. Do druhej skupiny môžeme zaradiť aj kreatívneho otecka, o ktorom píše portál LADbible. Svojmu dieťatku totiž vyrobil postieľku zo sudu od whisky. Uletený nápad, no výsledok stojí za to!

Kreativitou nešetril

25–ročný Harry Newman a jeho o rok staršia priateľka Kayleigh Arber očakávajú svoje prvé dieťa tento rok v novembri, a tak voľný čas venujú prípravám na jeho narodenie.

Mladý otecko, hľadal podľa vlastných slov unikátnu postieľku, do ktorej by mohol uložiť svoje dieťatko. Nechcel to odbaviť tuctovým modelom, preto hľadal inšpiráciu na internete. A tak sa pustil do prerábky starého sudu od whisky populárnej značky Jack Daniel’s.

Gepostet von Harry Newman am Montag, 1. Juni 2020

Kamaráti mali iné predstavy

Sud je vyrobený z dubového dreva, čiže Harry nemal problém s pílením. Vnútro starostlivo ošetril špeciálnymi prípravkami, aby to pre bábätko bolo bezpečné, keďže sa v sude predtým nachádzal alkohol. Navrch dal detský matrac, ktorý mu vyrobili na mieru.

Táto exkluzívna postieľka vyšla Harryho na 90 libier, v prepočte 100 eur. Na jej výrobe pracoval hlavne cez víkendy a po práci. Celkovo mu to trvalo 60 hodín. Budúci otecko priznal, že remeselné zručnosti prevzal od svojho otca a v budúcnosti ich chce všetky odovzdať svojim deťom.

Chceli ju od neho kúpiť

Akonáhle fotografiu zverejnil na internete, stretol sa s veľmi pozitívnymi ohlasmi. Píšu mu aj ľudia zo zahraničia, aby im vyrobil tiež takúto unikátnu postieľku alebo predal tú svoju.

Príspevok získal tisícky lajkov a stovky zdieľaní a za krátky čas sa stal virálnym. Budúci otecko netušil, že z toho vznikne taký fenomén. Harry a Kayleigh plánujú používať tento výtvor ako posteľ na spanie pre bábätko cez deň a veria, že sa stane pevnou súčasťou ich spomienkového fotoalbumu.

Gepostet von Harry Newman am Montag, 1. Juni 2020

Gepostet von Harry Newman am Montag, 1. Juni 2020

Zdroj: LADbible


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť