Oteckovi počas stráženia ušiel dcérin škrečok. Jeho „pátracia akcia“ dostala ľudí do kolien

Najrozkošnejší otecko na internete.

Zdroj: Wikimedia Commons

Taký drobný hlodavec má množstvo nesporných kvalít. Žerie všetko, čo mu príde pod ruku, od vecí, z ktorých by ho mohlo zduť až po tie, z ktorých ho zduje určite, budí ťa uprostred noci šprintom v koliesku, ktoré by si už vážne mal naolejovať a v prípade núdze poslúži ako bútľavá vŕba. Ale hlavne – vie ťa napumpovať adrenalínom lepšie ako epipen.

To nedávno zistil aj tento otecko, ktorého príbeh sa objavil na twitteri. Počas dcérinej neprítomnosti dostal na starosť jej škrečka, a ani vo sne by mu nenapadlo, že mu práve táto malá chlpatá guľka takmer privodí srdcový infarkt. Ale stalo sa. Po tom, čo hlodavca zavrel do behacej gule, mu na pár sekúnd nevenoval pozornosť… a galiba bola na svete.

Chester, tak sa volá malý kumpán, ktorý postavil 53-ročného muža do pozoru, ušiel. A otec, ktorý si nedokázal predstaviť, že by mal dcéru Steph pripraviť o milovaného domáceho maznáčika, to neznášal práve najlepšie. Odmietal sa zmieriť s predstavou, že by bol škrečok nadobro preč. S malou dušičkou teda oznámil dcére, čo sa stalo, a zahájil pátraciu akciu.

Vystrašený otec okamžite referoval dcére, čo sa deje

stephyj725 / Twitter (https://twitter.com/stephyj725)
stephyj725 / Twitter (https://twitter.com/stephyj725)
stephyj725 / Twitter (https://twitter.com/stephyj725)

Urobil všetko, čo bolo v jeho silách. Prezrel každý kút domu, dokonca nasypal okolo misky so žrádlom múku, aby videl, či si príde Chester naplniť bruško. A ako všetci v tejto chvíli dúfame, jeho snaha nevyšla navnivoč a malý prešibanec sa napokon objavil. „Toto bol najstresujúcejší deň v mojom živote, odkedy som skončil právnickú školu,“ písal otec Steph v ďalšej správe.

„Povedala som mu, že ľudia na Twitteri ho milujú. Tak si urobil vlasy a zapózoval.“

Steph si celú situáciu nemohla nechať pre seba. Rozkošné chovanie jej otca, odhodlaného dolapiť hlodavca stoj čo stoj, bolo jednoducho príliš úžasné na to, aby sa o ňom nedozvedela široká verejnosť.

Zavesila teda ich spoločnú konverzáciu na Twitter a stalo sa presne to, čo by jeden čakal. Ľudia si ju, otecka aj malého zloducha Chestera okamžite zamilovali a príspevok si za krátky čas vyslúžil takmer pol milióna srdiečok. 

Zdroj: stephyj725 / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
45
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muži sa delia o komplimenty, ktoré dostali a nikdy na ne nezabudnú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME