Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Ovládanie anglického jazyka sa v dnešnej dobe stalo už akousi nutnosťou. Pri cestovaní, na internete či pri hraní počítačových hier, by si sa bez neho jednoducho neobišiel. Takéto múdrosti nám, samozrejme, vtĺkali do hláv aj naše učiteľky na školách, z ktorých výslovnosti sme si v mnohých prípadoch nemohli brať príklad, no postupom času, ako človek dospeje, im predsa musí dať sčasti za pravdu.

Keďže nám na vás a vašom vzdelaní mimoriadne záleží, rozhodli sme sa pre vás pripraviť test, ktorý preverí vaše gramatické znalosti v anglickom jazyku. Ak budeš poznať odpoveď aspoň na 16 z 20 otázok, menujeme ťa gramatickým nindžom! 🙂

Pre správnu odpoveď klikni na obrázok

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Výsledky

0-5 správnych odpovedí: Bohužiaľ, zdá sa, že zákutia angličtiny sú pre teba stále veľkým tajomstvom. Prajeme ti však, nech ťa tento výsledok neodradí zlepšovať svoje jazykové znalosti.
6-10 správnych odpovedí: Niektoré pravidlá anglického jazyka sú ti známe, no stále je na čom pracovať. Z času na čas by si mohol siahnuť po slovníku alebo gramatike, ktoré ťa priučia niečomu novému.
11-15 správnych odpovedí: Hoci si neodpovedal na všetky otázky správne, viedol si si naozaj dobre. Keď si tento test prejdeš ešte raz, zistíš, že tieto otázky skutočne neboli nič ťažké.
16-20 správnych odpovedí: Blahoželáme, si gramatický nindža! Anglickú gramatiku a pravopis ovládaš na skvelej úrovni a si jasným príkladom toho, že keď niečomu venuješ čas, tak to prinesie ovocie.

Titulná fotka: Europe Language Jobs


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť