7 otravných vecí, ktoré by si nemal nikdy robiť tehotnej žene

Týchto vecí má budúca mamička už naozaj po krk…

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Tehotenstvo je fuška. Brušisko ako balvan, ktoré ti tlačí na močový mechúr, napuchnuté nohy, prsia, ktoré akoby išli vybuchnúť… a keď sa do toho všetkého ešte pridajú tieto veci, tak je koniec. O ilustrácie sa postaral náš šikovný ilustrátor.

1. Nechytaj im bruško

Nie len tak. Bez opýtania. Keď si len náhodný okoloidúci alebo kolega z práce, s ktorým sa rozpráva len keď treba v tlačiarni vymeniť toner. Naozaj nie je nič „príjemnejšie“, ako keď ti deväť mesiacov vkuse cudzí ľudia obchytávajú brucho.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Nekomentuj, aké je ich brucho obrovské

To fakt nie je potrebné. Vláčia ho so sebou už niekoľko týždňov, vedia, že je gigantické. A aj bez toho, aby im niekto prízvukoval, ako veľmi, vedia, že vyzerajú ako spuchnutý snehuliak. Takže si tieto fajné poznámky nechaj radšej pre seba.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Nekomentuj ani to, aké drobné sú

Prekvapivá informácia tohto roka – žena nevie ovplyvniť, aké veľké, či v tomto prípade malé, je jej bruško. Nemôže za to, že nevyzerá ako vorvaň a že do miestnosti nevchádza až dve hodiny po tom, čo sa ukáže jej vypučený pupok. Nestresuj ju zbytočne, že je niečo zle.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Nemaj pripomienky k výberu mena

Teda pokiaľ tomu malému nechcú dať meno Barnabáš, Šeherezáda alebo Električka číslo 18. Vtedy sú pripomienky viac než vítané a hádam si to budúci rodičia do pôrodu rozmyslia. Ale urážať sa, že tvoja sesternica z druhého kolena chce dať svojej malej meno Petra, lebo tebe Petra z piatej bé pred dvadsiatimi rokmi prebrala frajera?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Prosíme vás, len žiadne narážky na obrovské prsia

Keby niekto tvojej tehotnej manželke pochválil vnady, tak mu odtrhneš gule a napcháš mu ich rovno do krku. Prečo si teda myslíš, že je o niečo lepšie, keď toto isté spravíš nejakej budúcej mamičke ty?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Hororové historky by mali byť tabu

Žiadna tehotná žena ich počuť nechce. Len si predstav, že deväť mesiacov premýšľaš, ako zo svojho tela vytlačíš malého človeka. A potom za tebou príde kamarátka a začne ti rozprávať o svojej kamarátke, ktorej sa pri pôrode roztrhla vagína až po stehno a operačka sa razom zmenila na krvavé údolie. No nepochybne by si radosťou skákala meter dvadsať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Nerozprávaj o všetkých tých dôvodoch, prečo jej dieťa zničí život

Keď si adoptuješ psa, nechceš počuť, že ti os*rie koberec. Keď si kúpiš zákusok, nechceš počuť, že z neho priberieš do bokov a nezapneš nohavice. Keď si zabookuješ dovolenku, nechceš počuť, že druhý deň dostaneš krámy a do riti ťa štipne sasanka. A keď si tehotná, tak nechceš počuť žiadne takéto drísty.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
57
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Na letisku vyrobili stromček zo skonfiškovaných vecí pasažierov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME