Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Tehotenstvo je fuška. Brušisko ako balvan, ktoré ti tlačí na močový mechúr, napuchnuté nohy, prsia, ktoré akoby išli vybuchnúť… a keď sa do toho všetkého ešte pridajú tieto veci, tak je koniec. O ilustrácie sa postaral náš šikovný ilustrátor.

1. Nechytaj im bruško

Nie len tak. Bez opýtania. Keď si len náhodný okoloidúci alebo kolega z práce, s ktorým sa rozpráva len keď treba v tlačiarni vymeniť toner. Naozaj nie je nič „príjemnejšie“, ako keď ti deväť mesiacov vkuse cudzí ľudia obchytávajú brucho.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Nekomentuj, aké je ich brucho obrovské

To fakt nie je potrebné. Vláčia ho so sebou už niekoľko týždňov, vedia, že je gigantické. A aj bez toho, aby im niekto prízvukoval, ako veľmi, vedia, že vyzerajú ako spuchnutý snehuliak. Takže si tieto fajné poznámky nechaj radšej pre seba.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Nekomentuj ani to, aké drobné sú

Prekvapivá informácia tohto roka – žena nevie ovplyvniť, aké veľké, či v tomto prípade malé, je jej bruško. Nemôže za to, že nevyzerá ako vorvaň a že do miestnosti nevchádza až dve hodiny po tom, čo sa ukáže jej vypučený pupok. Nestresuj ju zbytočne, že je niečo zle.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Nemaj pripomienky k výberu mena

Teda pokiaľ tomu malému nechcú dať meno Barnabáš, Šeherezáda alebo Električka číslo 18. Vtedy sú pripomienky viac než vítané a hádam si to budúci rodičia do pôrodu rozmyslia. Ale urážať sa, že tvoja sesternica z druhého kolena chce dať svojej malej meno Petra, lebo tebe Petra z piatej bé pred dvadsiatimi rokmi prebrala frajera?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Prosíme vás, len žiadne narážky na obrovské prsia

Keby niekto tvojej tehotnej manželke pochválil vnady, tak mu odtrhneš gule a napcháš mu ich rovno do krku. Prečo si teda myslíš, že je o niečo lepšie, keď toto isté spravíš nejakej budúcej mamičke ty?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Hororové historky by mali byť tabu

Žiadna tehotná žena ich počuť nechce. Len si predstav, že deväť mesiacov premýšľaš, ako zo svojho tela vytlačíš malého človeka. A potom za tebou príde kamarátka a začne ti rozprávať o svojej kamarátke, ktorej sa pri pôrode roztrhla vagína až po stehno a operačka sa razom zmenila na krvavé údolie. No nepochybne by si radosťou skákala meter dvadsať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Nerozprávaj o všetkých tých dôvodoch, prečo jej dieťa zničí život

Keď si adoptuješ psa, nechceš počuť, že ti os*rie koberec. Keď si kúpiš zákusok, nechceš počuť, že z neho priberieš do bokov a nezapneš nohavice. Keď si zabookuješ dovolenku, nechceš počuť, že druhý deň dostaneš krámy a do riti ťa štipne sasanka. A keď si tehotná, tak nechceš počuť žiadne takéto drísty.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť