Si nezadaný? Týchto 9 otravných viet ti už určite lezie poriadne na nervy

,,Kedy si už konečne niekoho nájdeš?“ Poďme na to logicky. Dá sa na toto vôbec odpovedať?!

Zdroj: needpix.com (úprava redakcie)

Prevracanie očí je mimoriadne obľúbená činnosť, ktorá je ale skôr spoločensky akceptovaná, ako dať niekomu jednu po papuli. Nuž, ináč by to vyzeralo, keby sa každý staral sám o seba, ale tak to, bohužiaľ, nikdy nebude.

Tí, ktorí sú dlhodobo bez partnera, si môžu obzerať svoj mozog donekonečna, tak ako sú nekonečné aj tieto „príjemné“ a osobné otázky a poznámky, ktoré už snáď určite počul každý.

Už si skúsil zoznamku?

Človek by povedal, že pokec už úplne padol, ale teraz vás možno zaskočíme… stále fičí! Dnešní ľudia sa už nezoznamujú len tak v obchode, na ulici, na koncerte. Všetko sa rieši cez net. Internetových zoznamiek je neúrekom a každý už nejakú skúsil, až dospel do štádia, že už na to nemá nervy a končí s tým.

No tí „šťastní“, ktorí sú vo vzťahu, na teba chrlia jednu za druhou. Však skúsiť to môžeš. Až sa divíš, odkiaľ „šťastne“ zadaný človek pozná toľko zoznamiek. Skúsil si, videl si, pozval si. A namiesto toho rozkošného psíka na fotke prišla nejaká dievčina. To je vrchol, opäť ďalšie sklamanie!

Shutterstock

Ako to, že nikoho nemáš?

Obľúbená fráza baličov s dodatkom – taká pekná a sama? Chlapče, sa zobuď! No preto, že ten posledný bol chrapúň, ten predtým ju až tak nepriťahoval a ty sa napríklad ešte nechceš viazať a orať doživotne len jedno políčko. Na túto otázku neexistuje normálna odpoveď.

Čo vlastne chce dotyčný počuť? Zoznam jej chýb? A možno len ešte nenastal ten správny čas, možno za to môže vesmír, možno len priťahuješ samých idiotov/zlatokopky, možno, možno, možno…

Nechýba ti to?

V nie až tak dávnej minulosti sa museli ľudia zosobášiť, aby spolu mohli spávať. Teraz sú však ľudia emocionálne vyprahnutí z predošlých vzťahov a nechcú nič viac, len fyzickú lásku. U chlapov okej, ženy sa k tomu málokedy priznávajú.

A čo ťa je vlastne do toho? Ty si sa kedy naposledy vysr*l? Čo sú toto za otázky? Ľudia milujú slobodu, možnosti a svätý pokoj, no večer, keď sa niet ku komu pritúliť… každý pozná ten stav, keď sa cíti osamelý. Tak si takého otázky radšej nechaj pre seba.

Shutterstock

Možno si príliš náročný/á

Čo znamená byť náročný? Vyberavý? Prečo by sa mal človek uspokojiť s málom a dokonca života pindať, hádať sa a žrať si nervy, keď celý čas túži po niečom inom? Ale to by prv ženy museli vedieť, čo vlastne chcú. Brať to prvé, čo príde, je sprostosť, tak ako aj neustále presedlávať zo vzťahu do vzťahu.

Tak, ako sme nároční na seba, sme aj na iných. Pokiaľ požiadavky na partnera nie sú totálne absurdné, netreba sa vzdávať svojich nárokov len preto, že tvoja kamoška Jana ti to takto šplechla medzi oči, zatiaľ čo hrá divadielko, akú má skvelú rodinu, a raz do mesiaca sa príde k tebe ožrať a vyplakať, akého koko*a si vzala.

A čo sa stalo s tým/tou?

Je jedno, ako dlho už nie ste spolu. Táto otázka vypláva na povrch stále. Rodina ho/ju mala rada a babi už na tom nie je najlepšie, a tak sa nikdy nezabudne opýtať. Hlavne, že vždy zabudne na ranné lieky. Jej to odpustíš, no ostatní by si mali dať pohov. Vzťahy sa končia z rôznych dôvodov a tvoje sarkastické „zabila som ho/ju“ by nemuselo uspieť u každého.

Právo na súkromie vymiera, veď klebetiť treba za každých okolností. Aj tak má každý svoju pravdu, a to si predstav, že sa k nemu po istom čase vrátiš a budeš musieť žiť aj s tým hnojom, čo si o ňom každému nakydala.

Shutterstock

To príde samo, keď to budeš najmenej čakať

Neuspel si pri odporúčaní zoznamiek, tak teraz prídeš s touto zázračnou vetou. Okamžite, ako ju vyslovíš, nezadanému sa rozžiaria očká a vykúzli sa mu ten najväčší úsmev. Nečakane chodí menštruácia, tehotenstvo, autobusová preprava, ale žeby aj láska?

No že na to neprišiel už skôr a sám. On potreboval, ba priam prosil o túto radu. Teraz sa už všetko zmení. Zrazu jeho život nabral totálne iný smer. Pretože nikdy nevedel, že život je nevyspytateľný a že sa dejú všelijaké náhody a bizarnosti.

Žíííš, tebe je super! Závidím ti

Môžeš toto a hento, ísť tam a tam, a ty sa tak zamýšľaš nad tým, prečo ľudia žijú vo vzťahoch plných obmedzení. No ty si slobodný, môžeš sa baviť každý víkend, flirtovať, stretávať sa s kým chceš. Kupovať si handry a jedlo len pre seba, dovolenkovať a užívať si život.

S nikým sa nemusíš hádať ani brať na niekoho ohľad. No všetko má svoje pre a proti. Aj vo dvojici sa dá zabávať, dovolenkovať a užívať si život, ale to by si prv nesmela byť žiarlivá puťka domáca.

Shutterstock

Moja kolegyňa je super

Aj jeho bratranec, jeho spolužiačka či jej kamoška. Všetci sú super, preto sú slobodní, a platí to aj pre teba. Príliš veľa telenoviel alebo skreslený pohľad na realitu robí z mnohých ľudí „agentov lásky“.

Už-už vás vidí stáť pred farárom a dohadzovačke už tečú slzičky šťastia, že to len vďaka nej ste sa našli. Áno, áno. Kolegyňa je super, je dobrá, milá a rozumná, no k tomu oltáru by ju pravdepodobne museli doviezť nákladným autom.

Máš ešte čas, určite niekoho stretneš

A čo mám tri dni pred smrťou? Kto povedal, že do tridsiatky musíš byť ženatý/vydatá? Táto tupá poznámka vyvoláva malú dávku stresu a obáv, keďže ju počúvaš dosť často. Ale veď predsa nečakáš na transplantáciu orgánov! Si proste len bez partnera, a čo?

Láska kvitne v každom veku a možno sa ten tvoj vyvolený partner ešte ani nenarodil. Dnes môžeš ľúbiť chlapa, ženu, obojpohlavného, starca, zajačika, umelinu, dve osoby naraz či zosobášiť sa trebárs aj s chladničkou. Škoda len, že ešte nevynašli nejaký filter, ktorý by takého poznámky krásne poslal do…

Be Quiet Bbc Three GIF by BBC - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
8
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
49
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Spoznal by si ich? Takto vyzerali celosvetovo známe celebrity vo svojich mladých rokoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME