Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie
Zdroj: ©Shutterstock

Otravné vety, ktorých majú všetci nezadaní ľudia už tak akurát dosť

"Kedy si už konečne niekoho nájdeš?" Poďme na to logicky. Dá sa na toto vôbec odpovedať?!

Prevracanie očí je mimoriadne obľúbená činnosť, ktorá je ale skôr spoločensky akceptovaná, ako dať niekomu jednu po papuli. Nuž, ináč by to vyzeralo, keby sa každý staral sám o seba, ale tak to, bohužiaľ, nikdy nebude.

Tí, ktorí sú dlhodobo bez partnera, si môžu obzerať svoj mozog donekonečna, tak ako sú nekonečné aj tieto „príjemné“ a osobné otázky a poznámky, ktoré už snáď určite počul každý.

Už si skúsil zoznamku?

Človek by povedal, že pokec už úplne padol, ale teraz vás možno zaskočíme… stále fičí! Dnešní ľudia sa už nezoznamujú len tak v obchode, na ulici, na koncerte. Všetko sa rieši cez net. Internetových zoznamiek je neúrekom a každý už nejakú skúsil, až dospel do štádia, že už na to nemá nervy a končí s tým.

No tí „šťastní“, ktorí sú vo vzťahu, na teba chrlia jednu za druhou. Však skúsiť to môžeš. Až sa divíš, odkiaľ „šťastne“ zadaný človek pozná toľko zoznamiek. Skúsil si, videl si, pozval si. A namiesto toho rozkošného psíka na fotke prišla nejaká dievčina. To je vrchol, opäť ďalšie sklamanie!

Shutterstock

Ako to, že nikoho nemáš?

Obľúbená fráza baličov s dodatkom – taká pekná a sama? Chlapče, sa zobuď! No preto, že ten posledný bol chrapúň, ten predtým ju až tak nepriťahoval a ty sa napríklad ešte nechceš viazať a orať doživotne len jedno políčko. Na túto otázku neexistuje normálna odpoveď.

Čo vlastne chce dotyčný počuť? Zoznam jej chýb? A možno len ešte nenastal ten správny čas, možno za to môže vesmír, možno len priťahuješ samých idiotov/zlatokopky, možno, možno, možno…

Nechýba ti to?

V nie až tak dávnej minulosti sa museli ľudia zosobášiť, aby spolu mohli spávať. Teraz sú však ľudia emocionálne vyprahnutí z predošlých vzťahov a nechcú nič viac, len fyzickú lásku. U chlapov okej, ženy sa k tomu málokedy priznávajú.

A čo ťa je vlastne do toho? Ty si sa kedy naposledy vysr*l? Čo sú toto za otázky? Ľudia milujú slobodu, možnosti a svätý pokoj, no večer, keď sa niet ku komu pritúliť… každý pozná ten stav, keď sa cíti osamelý. Tak si takého otázky radšej nechaj pre seba.

Shutterstock

Možno si príliš náročný/á

Čo znamená byť náročný? Vyberavý? Prečo by sa mal človek uspokojiť s málom a dokonca života pindať, hádať sa a žrať si nervy, keď celý čas túži po niečom inom? Ale to by prv ženy museli vedieť, čo vlastne chcú. Brať to prvé, čo príde, je sprostosť, tak ako aj neustále presedlávať zo vzťahu do vzťahu.

Tak, ako sme nároční na seba, sme aj na iných. Pokiaľ požiadavky na partnera nie sú totálne absurdné, netreba sa vzdávať svojich nárokov len preto, že tvoja kamoška Jana ti to takto šplechla medzi oči, zatiaľ čo hrá divadielko, akú má skvelú rodinu, a raz do mesiaca sa príde k tebe ožrať a vyplakať, akého koko*a si vzala.

20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v reštauráciách, baroch a kaviarňach

Odporúčame prečítať:

20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v reštauráciách, baroch a kaviarňach

A čo sa stalo s tým/tou?

Je jedno, ako dlho už nie ste spolu. Táto otázka vypláva na povrch stále. Rodina ho/ju mala rada a babi už na tom nie je najlepšie, a tak sa nikdy nezabudne opýtať. Hlavne, že vždy zabudne na ranné lieky. Jej to odpustíš, no ostatní by si mali dať pohov. Vzťahy sa končia z rôznych dôvodov a tvoje sarkastické „zabila som ho/ju“ by nemuselo uspieť u každého.

Právo na súkromie vymiera, veď klebetiť treba za každých okolností. Aj tak má každý svoju pravdu, a to si predstav, že sa k nemu po istom čase vrátiš a budeš musieť žiť aj s tým hnojom, čo si o ňom každému nakydala.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť