Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Do slovenských kín sa dostáva originálny animovaný film Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon. Ide o pokračovanie snímky Ovečka Shaun vo filme z roku 2015, ktorý zase vychádza z populárneho televízneho seriálu Ovečka Shaun.

Pokiaľ sa radíš k fanúšikom tejto sympatickej ovečky, tak návštevu kina určite odkladať nebudeš. Ale rozhodne by si nad ňou mal uvažovať aj v prípade, že sa so Shaunom stretávaš prvýkrát.

O čom ale toto dobrodružstvo vlastne bude? Tentokrát sa naši hrdinovia budú musieť popasovať s mimozemšťanmi. Práve v blízkosti farmy Mossy Bottom totiž havaruje mimozemská loď s mimozemšťankou Lu-La. Shaun na nič nečaká a s nasadením sebe vlastným sa pokúsi Lu-Lu ochrániť pred zlou vládnou organizáciou.

Réžie sa tentokrát chopil Richard Phelan, pre ktorého ide o celovečerný debut (zatiaľ režíroval len krátky film Damned). V originálnom anglickom znení prepožičali postavičkám hlasy herci ako Justin Fletcher, John Sparkes, Amalia Vitale, Kate Harbour či David Holt.

Trailery lákajú na poriadne uletenú animovanú zábavu, pri ktorej si perfektne oddýchnu deti aj dospelí. Premisa znie veľmi lákavo a rozhodne sa z nej dá vyťažiť veľmi veľa. Pokiaľ môžeme súdiť z ukážok, tak sa to tvorcom aj podarilo. V kinách by nás teda mala čakať solídna komédia. Na strieborných plátnach si ju budeš môcť užiť už od 17. októbra 2019.

Continental Film

Zdroj: Continental Film

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.