Ovečky sa počas karantény bavia na opustených kolotočoch v detských parkoch

Videá s týmito hrajúcimi sa zvieratkami ti zaručene spríjemnia deň.

Zdroj: Profimedia

Pandémia koronavírusu v týchto týždňoch a mesiacoch trápi celý svet. Ľudia ostávajú doma v karanténe a mestá, ktoré sa kedysi len tak hemžili turistami, zívajú prázdnotou.

Už sme sa tak mohli dočítať o správach, že do miest sa často vracajú aj zvieratá, ktoré si do nich predtým kvôli prítomnosti ľudí netrúfli. To inšpiruje aj viacerých vtipálkov, ktorí následne vytvárajú vtipné koláže s exotickými zvieratami v uliciach.

Nečakaní návštevníci

Ako poznamenáva napríklad aj portál Daily Mail, návštevu zvierat zaznamenali aj v prípade mesta Preston vo Veľkej Británii. Práve na malé pole v tomto mestečku si vyšla skupinka jahniat z blízkej farmy. Na video ich zachytila kaderníčka Debbie Ellis.

Ako môžeš sám vidieť, jahniatka sa s radosťou vrhli na starý kolotoč, rozkrútili ho, naskakovali naň a celkovo sa výborne bavili. Priľahlé polia patria práve Debbie a malý kolotoč tam ostal z doby, keď boli jej deti malé. Našťastie však atrakcia bola stále plne funkčná.

„Nie som si istá, ako prišli na to, ako ten kolotoč funguje, ale vyzeralo to, že sa dobre zabávajú,“ povedala Debbie. Dodala tiež, že pohľad na ne bol „úžasný a zábavný“.

On a lighter note the lambs are getting there once a day exercise in 🥰😂 Please share

Gepostet von Debbie Ellis am Donnerstag, 2. April 2020

A zakrátko ich nasledovala aj iná skupinka

Tento prípad pritom nie je jediný. Ako ďalej píše Daily Mail, len na druhý deň si iná skupinka ovečiek našla cestu na prázdne detské ihrisko, kde rozkrútili tamojší malý kolotoč a spokojne naň naskakovali. Majiteľa parku, Garetha Williamsa, ten pohľad šokoval, ale zároveň potešil.

„Bol som šokovaný, keď som ich na tom kolotoči videl,“ prezradil Williams. „Obyčajne až sem dolu nechodia, takže je úžasné vidieť ich tu. Niektoré z nich sa hrali, ostatné sa len tak prechádzali po parku. Prekvapilo ma, ako rýchlo sa začali hrať a zabávať. V bežné dni ich v parku vidieť nemôžeme.“ 

Videá si na internete našli plno fanúšikov, ktorí sa na šantiace zvieratká nemôžu vynadívať. Ani sa im nečudujeme a pri srdci nás môže hriať, že aj v týchto ťažkých časoch sa nájde niekto, kto sa dokáže poriadne zabaviť.

Sheep take over deserted playground in Wales

Not everyone is complaining about isolation and social distancing. This flock of sheep was spotted playing in a deserted children’s playground in Monmouthshire, Wales – and seemingly very pleased to have the space to themselves.More: https://7news.link/2VhGzag#7NEWS

Gepostet von 7NEWS Australia am Dienstag, 7. April 2020

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 menej známych, ale kvalitných filmov na Netflixe, ktorým sa oplatí venovať pozornosť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME