Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Nemocničný personál musí byť pripravený na všetko. Divné predmety v zadku, otvorené rany či podivuhodné tekutiny vytekajúce z ešte podivuhodnejších otvorov… to všetko je pre nich každodenným chlebom, nie prekvapením či spúšťačom dávivého reflexu. A predsa sa nájdu veci, ktoré ich úprimne šokujú.

Ako uvádza portál Ladbible, michiganská nemocnica prijala pred nedávnom pacientku vskutku netradičného vzhľadu. Jej spodná polovica tváre vyzerala ako v najvyššom štádiu rozkladu, a keďže všetci predpokladali, že slečna utrpela vážne zranenia, okamžite sa jej začali venovať.

Ani vo sne by im nenapadlo, že situácia nie je taká vážna, ako sa zdá… a že zohavená tvár je vlastne súčasťou zombie mejkapu.

Hospitalizovaná slečna menom Jai Fears bola totiž profesionálna tanečníčka, ktorá sa akurát pripravovala na točenie marketingovej kampane. Tá mala navnadiť ľudí pred Halloweenom, aby si išli dať urobiť strašidelné líčenie. Uprostred príprav sa však niečo zvrtlo a na Jai prišiel akútny panický záchvat.

Po tom, čo sa Jai dostala do nemocnice, ju okamžite previezli na traumatologické oddelenie s vážnym poranením tváre. „Nepovedala som im, že to je mejkap,“ povedala tanečníčka pre televíziu Fox2 Detroit.

„Bola som v tom, že sú to odborníci a že dokážu rozoznať mejkap od skutočnosti,“ dodáva, rovnako ako aj zmienku o tom, že bola príliš rozrušená na to, aby riešila, kam presne a s akým zranením ju vlastne lekári berú.

Jim Jarmusch Makeup GIF - Find & Share on GIPHY

Nemocnica nechcela incident s médiami príliš rozoberať, hovorca sa teda vyjadril len stručne a všeobecne: „Pohotovosť nie je miestom na srandu. Lekári majú dočinenia s rôznymi prípadmi, niektoré priamo ohrozujú ľudský život. Je nutné, aby sa mohli prednostne venovať im.“ Ženu poslali domov ešte v ten istý deň.

Zdroj: ladbible.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť