Pacientka zmiatla lekárov na pohotovosti. Jej zombie mejkap si pomýlili so zranením tváre

Aj lekári sú omylní…

Zdroj: PxHere

Nemocničný personál musí byť pripravený na všetko. Divné predmety v zadku, otvorené rany či podivuhodné tekutiny vytekajúce z ešte podivuhodnejších otvorov… to všetko je pre nich každodenným chlebom, nie prekvapením či spúšťačom dávivého reflexu. A predsa sa nájdu veci, ktoré ich úprimne šokujú.

Ako uvádza portál Ladbible, michiganská nemocnica prijala pred nedávnom pacientku vskutku netradičného vzhľadu. Jej spodná polovica tváre vyzerala ako v najvyššom štádiu rozkladu, a keďže všetci predpokladali, že slečna utrpela vážne zranenia, okamžite sa jej začali venovať.

Ani vo sne by im nenapadlo, že situácia nie je taká vážna, ako sa zdá… a že zohavená tvár je vlastne súčasťou zombie mejkapu.

Hospitalizovaná slečna menom Jai Fears bola totiž profesionálna tanečníčka, ktorá sa akurát pripravovala na točenie marketingovej kampane. Tá mala navnadiť ľudí pred Halloweenom, aby si išli dať urobiť strašidelné líčenie. Uprostred príprav sa však niečo zvrtlo a na Jai prišiel akútny panický záchvat.

Po tom, čo sa Jai dostala do nemocnice, ju okamžite previezli na traumatologické oddelenie s vážnym poranením tváre. „Nepovedala som im, že to je mejkap,“ povedala tanečníčka pre televíziu Fox2 Detroit.

„Bola som v tom, že sú to odborníci a že dokážu rozoznať mejkap od skutočnosti,“ dodáva, rovnako ako aj zmienku o tom, že bola príliš rozrušená na to, aby riešila, kam presne a s akým zranením ju vlastne lekári berú.

Jim Jarmusch Makeup GIF - Find & Share on GIPHY

Nemocnica nechcela incident s médiami príliš rozoberať, hovorca sa teda vyjadril len stručne a všeobecne: „Pohotovosť nie je miestom na srandu. Lekári majú dočinenia s rôznymi prípadmi, niektoré priamo ohrozujú ľudský život. Je nutné, aby sa mohli prednostne venovať im.“ Ženu poslali domov ešte v ten istý deň.

Zdroj: ladbible.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
25 psích fešákov, ktorí úspešne dokončili výcvik a sú na to patrične hrdí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME