Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Nemocničný personál musí byť pripravený na všetko. Divné predmety v zadku, otvorené rany či podivuhodné tekutiny vytekajúce z ešte podivuhodnejších otvorov… to všetko je pre nich každodenným chlebom, nie prekvapením či spúšťačom dávivého reflexu. A predsa sa nájdu veci, ktoré ich úprimne šokujú.

Ako uvádza portál Ladbible, michiganská nemocnica prijala pred nedávnom pacientku vskutku netradičného vzhľadu. Jej spodná polovica tváre vyzerala ako v najvyššom štádiu rozkladu, a keďže všetci predpokladali, že slečna utrpela vážne zranenia, okamžite sa jej začali venovať.

Ani vo sne by im nenapadlo, že situácia nie je taká vážna, ako sa zdá… a že zohavená tvár je vlastne súčasťou zombie mejkapu.

Hospitalizovaná slečna menom Jai Fears bola totiž profesionálna tanečníčka, ktorá sa akurát pripravovala na točenie marketingovej kampane. Tá mala navnadiť ľudí pred Halloweenom, aby si išli dať urobiť strašidelné líčenie. Uprostred príprav sa však niečo zvrtlo a na Jai prišiel akútny panický záchvat.

Po tom, čo sa Jai dostala do nemocnice, ju okamžite previezli na traumatologické oddelenie s vážnym poranením tváre. „Nepovedala som im, že to je mejkap,“ povedala tanečníčka pre televíziu Fox2 Detroit.

„Bola som v tom, že sú to odborníci a že dokážu rozoznať mejkap od skutočnosti,“ dodáva, rovnako ako aj zmienku o tom, že bola príliš rozrušená na to, aby riešila, kam presne a s akým zranením ju vlastne lekári berú.

Jim Jarmusch Makeup GIF - Find & Share on GIPHY

Nemocnica nechcela incident s médiami príliš rozoberať, hovorca sa teda vyjadril len stručne a všeobecne: „Pohotovosť nie je miestom na srandu. Lekári majú dočinenia s rôznymi prípadmi, niektoré priamo ohrozujú ľudský život. Je nutné, aby sa mohli prednostne venovať im.“ Ženu poslali domov ešte v ten istý deň.

Zdroj: ladbible.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.