Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Keďže sa nám pomaly uvoľňujú pandemické opatrenia, mnohí to iste využijú na návštevu holiča (alebo barbera, ak chceš). Predsa len, našim účesom dali lockdowny a rôzne zákazy tiež zabrať.

Ako ale píše aj portál Euronews, taký pakistanský holič Ali Abbas, ktorý žije v meste Láhaur, však svojich zákazníkov strihá veľmi nevšedne. Používa na to totiž napríklad črepiny, horáky, kladivo či sekáčik na mäso. Zdá sa ale, že návštevníkom jeho holičstva to vôbec neprekáža a šikovný holič o nich nemá núdzu.

Profimedia

„Povedal som si, že by som mohol skúsiť niečo iné, aby som prilákal viac klientov,“ prezradil Abbas novinárom. „Na začiatku som to skúšal na umelých vlasoch a po tréningu som to skúsil na klientovi. A výsledok sa mu veľmi páčil!“ Dodal tiež, že spätná väzba od zákazníkov je veľmi pozitívna.

Keď prvýkrát uvideli jeho nástroje, tak sa (asi logicky) trochu vydesili, ale veľmi rýchlo sa presvedčili, že Abbas sa s nimi vie veľmi šikovne oháňať. Za svoje služby si účtuje 2-tisíc rupií (cca 10,80 eura). Zároveň ale nezabúda ani na ľudí, ktorí dávajú prednosť „klasike“ a chcú, aby im účes upravil nožnicami. Tí zaplatia tisíc rupií (cca 5,40 eura).

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.