Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Keďže sa nám pomaly uvoľňujú pandemické opatrenia, mnohí to iste využijú na návštevu holiča (alebo barbera, ak chceš). Predsa len, našim účesom dali lockdowny a rôzne zákazy tiež zabrať.

Ako ale píše aj portál Euronews, taký pakistanský holič Ali Abbas, ktorý žije v meste Láhaur, však svojich zákazníkov strihá veľmi nevšedne. Používa na to totiž napríklad črepiny, horáky, kladivo či sekáčik na mäso. Zdá sa ale, že návštevníkom jeho holičstva to vôbec neprekáža a šikovný holič o nich nemá núdzu.

Profimedia

„Povedal som si, že by som mohol skúsiť niečo iné, aby som prilákal viac klientov,“ prezradil Abbas novinárom. „Na začiatku som to skúšal na umelých vlasoch a po tréningu som to skúsil na klientovi. A výsledok sa mu veľmi páčil!“ Dodal tiež, že spätná väzba od zákazníkov je veľmi pozitívna.

Keď prvýkrát uvideli jeho nástroje, tak sa (asi logicky) trochu vydesili, ale veľmi rýchlo sa presvedčili, že Abbas sa s nimi vie veľmi šikovne oháňať. Za svoje služby si účtuje 2-tisíc rupií (cca 10,80 eura). Zároveň ale nezabúda ani na ľudí, ktorí dávajú prednosť „klasike“ a chcú, aby im účes upravil nožnicami. Tí zaplatia tisíc rupií (cca 5,40 eura).

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť