Paľo Habera podporil reštauráciu s čiernou listinou poslancov. Zakazuje im tiež vstup na jeho koncerty

Bratislavskú reštauráciu Dunajský pivovar podporila v jej proteste známa tvár.

Zdroj: Shutterstock

Len pred pár dňami sme ťa na našich stránkach informovali o aktivite reštaurácie Dunajský pivovar, ktorá vytvorila čiernu listinu ľudí, ktorých za žiadnych okolností neobslúži. V skratke sa dá povedať, že na blacklist sa dostali takmer všetci politici súčasnej vládnej garnitúry na čele s ex-ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím, Igorom Matovičom, Eduardom Hegerom, Milanom Krajniakom či Veronikou Remišovou.

Podporila ich známa celebrita

Prevádzkovatelia tým chceli vyjadriť nespokojnosť s tým, že reštaurácie, gastro, cestovný ruch či kultúra nedostávajú v čase pandémie adekvátnu pomoc. „Naša iniciatíva nie je len o gastre. Aj pomoc pre umelcov je v takom stave, v akom je. Svetlo na konci tunela je v nedohľadne,“ poznamenal majiteľ reštaurácie Milan Halgaš. Dodal tiež, že by bol rád, ak by sa k nemu pridali aj ďalšie podniky, hoci zatiaľ bol vo svojom proteste osamotený.

To však už tak celkom neplatí, keďže na stranu Dunajského pivovaru sa postavil aj spevák a porotca rôznych talentových súťaží Pavol Habera. „Pripájam sa k iniciatíve reštaurácie Dunajský pivovar v Bratislave a pána Halgaša! Za mňa – NEŽELÁM si, aby ktorýkoľvek z TÝCHTO POLITIKOV navštívil niekedy v budúcnosti môj koncert!“ napísal spevák.

„Nechcem hrať pre niekoho, kto v týchto ťažkých časoch nepomohol kultúre a ľuďom, ktorí v nej pracujú! A nielen nám! Mohol by som tu ešte hodinu vypisovať všetky dôvody, ale to by aj tak nemalo žiaden význam. Tak už len jedno – nikto ma k tomuto príspevku nevyzval a nestratil som žiadne nervy. Je to len moje rozhodnutie a je mi jedno, čo si o tom kto myslí!“

Ľudia v komentároch Haberu za toto gesto väčšinou chválili, hoci sa, pravdaže, objavili aj kritickejšie či neutrálne ladené komentáre. Uvidíme teda, či sa k tejto aktivite pridá ešte niekto ďalší.

Čítaj ďalej: Vládni politici na čiernej listine. V známej bratislavskej reštaurácii ich neobslúžia

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Neverník kúpil prsteň pre priateľku aj pre milenku. Predavačka jeho meno odhalila na internete


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME