Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Pamätáš si lístočky s vyznaniami? Veci, ktoré si v škole skrýval pred učiteľmi

Pamätáš si ešte na super tajné lístočky s vyznaniami lásky?


Staré dobré školské časy. Všetci ti hovorili, že ti jedného dňa budú chýbať a ty si im neveril, ale teraz si na ne predsa rád zaspomínaš. Preto sme si dnes pre teba pripravili tento nostalgický článok.

V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko vecí, z ktorých učitelia šaleli, preto sme ich museli v laviciach skrývať. A ak si nepatril k tým, čo sa hlásili ešte skôr, ako učiteľ položil otázku, určite sa v nich nájdeš.

1. Mobil

Mobily. Najprv prvé s hadíkom, neskôr tie s infračerveným portom, vďaka ktorým ste nad posielaním jednej pesničky strávili celú veľkú prestávku, a potom také, aké používame dnes. Tie s internetom, vďaka ktorému ťa mohli ľudia otravovať prakticky nonstop a ty si len sedel v jednom kŕči a dúfal, že si nikto nevšimne, ako ti vibrujú nohavice (znie to podstatne horšie, ako pôvodne malo).

„Mobil má byť počas školy vypnutý,“ stálo v školskom poriadku, ale táto klauzula bola asi taká dôležitá ako stierače na ponorke. Všetci to mali v paži.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Kresba učiteľky

Netvár sa, že si to nikdy neurobil. Keď ťa už omrzelo dokresľovať fúzy postavám v učebnici, pustil si sa do detailného portrétu prednášajúcej učiteľky, a že si sa teda rozhodne nesnažil, aby si to mohla dať zarámovať na stenu.

Akoby už teraz nebola priestorovo výrazná asi ako tank, pridal si jej ešte minimálne tridsať kilo, čierne zuby a prsia, ktorými by mohla zametať ulicu. To bola hanba, keď si si ponorený do svojho umenia nevšimol, že sa prechádza smerom k tvojej lavici…

ArtCave Maniac / EMEFKA

Mohlo by ťa zaujímať:

Prehovorila manželka zosnulých obetí implodovanej ponorky Titan. Tvrdili im, že výprava je bezpečnejšia ako prejsť cez ulicu

3. Tajné papieriky

Tajné lístočky s vyznaniami lásky. Ak toto slovné spojenie nesumarizuje celé tvoje školské časy, tak potom hádam už nič. Dievčatá, ktoré ešte len čakali na rozkvet, po ničom inom netúžili, tie pekné ich zato mali plný peračník.

Chlapci sa predbiehali, kto jej na zdrap papiera vyleje srdiečko ako prvý, ale po kreatívnej stránke to teda nebolo nič moc. „Anička, páčim sa ti? Zakrúžkuj áno alebo nie.“ To bol stres, keď celý vývin tvojho milostného života závisel od toho, či jej bude písať pero.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.