Pán chcel predať na internete svoje džínsy, pozornosť ľudí však upútalo niečo iné

Tento muž má marketing v malíčku.

Zdroj: Profimedia.sk

Keď chceš niečo predať na internete, tak si to vyžaduje veľmi dobré fotografie, ktorými musíš kupcov zaujať. Určite to bolo jasné aj pánovi z Anglicka, ktorý chcel predať svoje rifle. Na fotografiách si dal poriadne záležať, čo spôsobilo, že pozornosť ľudí zaujalo niečo iné, nielen jeho džínsy. Mario, ktorý zverejnil inzerát, určite nečakal, že s ním zožne tak obrovský úspech. 

Získal väčšiu pozornosť, ako možno čakal

Mario Graziano má 54 rokov a síce má talianske korene, žije momentálne v Anglicku. Na portáli Ebay sa snažil predať svoje rifle, ktoré sú mu vraj príliš úzke. To, čo nasledovalo po tom, ako zverejnil svoj inzerát, asi nečakal. Vďaka jeho fotografiám, na ktorých si dal poriadne záležať, ľudí zaujali nielen džínsy.

Profimedia.sk

Mario totiž na fotografiách poriadne zapózoval, nenechal nič na náhodu. Džínsy prezentoval v rôznych polohách na posteli, pričom na niektorých fotografiách na sebe nemal tričko. Na svoj vek vyzerá tento Talian veľmi dobre.

Okrem toho ležal na posteli, ktorá bola prikrytá dekou s tigrom, čo ešte viac znásobilo jeho charizmu. Nečudo, že sa mu na inzerát ozvalo obrovské množstvo ľudí oboch pohlaví, avšak nie kvôli džínsom.

Profimedia

Chcel predať rifle, získal základňu fanúšikov

Kto by odolal tomuto pánovi, ktorý predviedol svoje pózy hodné modela? Netrvalo dlho a jeho fotografie sa začali šíriť internetom. Nielen jeho džínsy, ale aj on sám si získal pozornosť, akú pravdepodobne nečakal. Momentálne dostáva stovky ponúk nielen od žien, ale aj od mužov z celého sveta.

Objavil sa dokonca v miestnych novinách a aj v televízii. Mario sa vyjadril, že nedokáže držať krok s dopytom, no rozhodol sa tešiť svojich nových fanúšikov ďalšími a ďalšími fotografiami v outfitoch, ktoré by rád predal.

Profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
177
Fuuj
Fňuk Fňuk
7
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
14
Uups
Haha Haha
100
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa delia o hlúposti, ktoré vyparatili v stave najvyššej opitosti

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME