Pondelok 23.5.2022
sk
Želmíra
cz
Vladimír, Vladimíra

Keď chceš niečo predať na internete, tak si to vyžaduje veľmi dobré fotografie, ktorými musíš kupcov zaujať. Určite to bolo jasné aj pánovi z Anglicka, ktorý chcel predať svoje rifle. Na fotografiách si dal poriadne záležať, čo spôsobilo, že pozornosť ľudí zaujalo niečo iné, nielen jeho džínsy. Mario, ktorý zverejnil inzerát, určite nečakal, že s ním zožne tak obrovský úspech. 

Získal väčšiu pozornosť, ako možno čakal

Mario Graziano má 54 rokov a síce má talianske korene, žije momentálne v Anglicku. Na portáli Ebay sa snažil predať svoje rifle, ktoré sú mu vraj príliš úzke. To, čo nasledovalo po tom, ako zverejnil svoj inzerát, asi nečakal. Vďaka jeho fotografiám, na ktorých si dal poriadne záležať, ľudí zaujali nielen džínsy.

Profimedia.sk

Mario totiž na fotografiách poriadne zapózoval, nenechal nič na náhodu. Džínsy prezentoval v rôznych polohách na posteli, pričom na niektorých fotografiách na sebe nemal tričko. Na svoj vek vyzerá tento Talian veľmi dobre.

Okrem toho ležal na posteli, ktorá bola prikrytá dekou s tigrom, čo ešte viac znásobilo jeho charizmu. Nečudo, že sa mu na inzerát ozvalo obrovské množstvo ľudí oboch pohlaví, avšak nie kvôli džínsom.

Profimedia

Chcel predať rifle, získal základňu fanúšikov

Kto by odolal tomuto pánovi, ktorý predviedol svoje pózy hodné modela? Netrvalo dlho a jeho fotografie sa začali šíriť internetom. Nielen jeho džínsy, ale aj on sám si získal pozornosť, akú pravdepodobne nečakal. Momentálne dostáva stovky ponúk nielen od žien, ale aj od mužov z celého sveta.

Objavil sa dokonca v miestnych novinách a aj v televízii. Mario sa vyjadril, že nedokáže držať krok s dopytom, no rozhodol sa tešiť svojich nových fanúšikov ďalšími a ďalšími fotografiami v outfitoch, ktoré by rád predal.

Profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť