Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

V lietadlách dokážeme zažívať naozaj nepríjemné situácie. Žiaľ, nie všetci sa dokážu správať tak, aby neprekážali aj ostatným cestujúcim. Buď ti niekto kope do sedadla, alebo máš hneď za hlavou niekoho smradľavé nohy. Jedným takým prípadom je aj pán v lietadle, ktorý sa na let pripravil dávkou alkoholu. O tom, prečo ho museli spolucestujúci spacifikovať, informoval portál profimedia.sk.

Nie je nič výnimočné na tom, že ľudia pred letom pijú alkohol. Občas sa jednoducho duty free zónam a alkoholu v nich nedá odolať. Niekto neodolá ani ochutnávke, ktorú si dopraje ešte pred letom. Sú ľudia, ktorí siahnu po alkohole aj preto, aby zmiernili nervozitu z lietania.

Na palube lietadla s nejakým tým promile

Nik netuší, aký dôvod na opitie našiel pán v lietadle, no rozhodne to prehnal. Muž počas štvorhodinového letu do ruského mesta obťažoval pasažierov lietadla a letušky, okrem toho sa dožadoval rozhovoru s pilotom lietadla. Keďže sa pán nevedel zmestiť do kože, spolucestujúci sa o neho patrične postarali.

Nevedel sa spratať do kože, tak si s ním poradili

Agresívneho muža spolucestujúci pripútali lepiacou páskou o sedadlo a nechali ho spútaného po zvyšok letu. Po príchode do finálnej destinácie ho už na letisku vyprevádzali z lietadla policajti. Neskôr si údajne nič nepamätal. Ktovie, koľko toho nakoniec popil, keď si svoje vyčíňanie nepamätal.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Takto si pán užíval svoju celu po pristátí

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Mnohokrát sa stane, že sa niekto pred svojím letom posilní až príliš veľkým množstvom alkoholu. Ak sa človek nevie správať a robí problémy ešte pred odletom, letušky majú právo takéhoto cestujúceho nechať vyviesť.

Nebol by to jediný prípad, keď človek neodletel kvôli tomu, že je príliš opitý a nechcú ho vpustiť na palubu lietadla. Tento pán mal šťastie, že sa na palubu dostal a stihol odletieť, jeho spolucestujúci však až také šťastie nemali.

Zdroj: Profimedia.sk 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť