Pandémia inšpirovala autorku k napísaniu erotickej novely. Hrdinka sa v nej zamiluje do koronavírusu

Šialená próza sa stala hitom internetu.

Zdroj: Shutterstock

Erotická próza s témou koronavírusu? Ako píše aj portál Unilad, v dnešnej dobe je možné aj to. Pandémia koronavírusu svet zasiahla tvrdo a nečakane. Bežný život sa pomerne radikálne zmenil a pandémia sa odrazila prakticky v každej sfére spoločnosti. Niektorí dokonca hovoria, že svet už nikdy nebude úplne taký, aký býval.

Uvidíme, či sa to naplní. Isté ale je, že koronavírus časom nájde odozvu aj v rôznych sférach umenia. Už teraz sa objavujú napríklad kresby, ktoré vzdávajú hold zdravotníkom a tým „v prvej línii“, a pokojne sa s tebou stavíme, že pandémia bude spracovaná aj do podoby filmov či kníh.

Shutterstock (https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/romantic-couple-playfully-kissing-on-beach-1686126736)

Sex s koronavírusom?!

Napokon, aj v tejto oblasti sú ľudia, ktorí chcú kuť železo, kým je horúce. Na stránkach EMEFKA sme ťa informovali o céčkovej hororovej komédii Corona Zombies, ktorá na pandémiu koronavírusu napasovala zombie tematiku. Premiéru si odbila v apríli a našlo sa vtedy nemálo ľudí, ktorým takáto forma vytĺkania peňazí z celosvetového nešťastia prišla amorálna a odporná.

Teraz tu však máme ešte ťažší kaliber. Vieš si predstaviť, že by v súvislosti s koronavírusom vznikol erotický román? No, stalo sa. Autorka s pseudonymom M. J. Edwards napísala román Kissing the Coronavirus, v ktorom sa vedkyňa zamiluje do koronavírusu. Podľa dostupných informácií ho začala písať, keď kvôli pandémii stratila prácu.

Amazon (https://www.amazon.com/Kissing-Coronavirus-M-J-Edwards-ebook/dp/B087KR2CQC)

Na obálke môžeme vidieť vedkyňu v náručí svalnatého švárneho mladíka, ktorý má dotyčný vírus predstavovať (keďže je celý zelený). Netrvalo dlho a tento bizarný kus literatúry sa dostal na všetky možné internetové stránky. V ľuďoch síce vzbudil údiv, pocity trápnosti, ale aj zvedavosť.

Údajne ide o skvelú zábavu

Našlo sa teda pomerne dosť čitateľov, ktorí si tento „epos“ zakúpili a prečítali. A pokiaľ si myslíš, že nikto príčetný by nemohol erotický román, kde si to hlavná hrdinka rozdáva s koronavírusom, myslieť vážne, tak máš zrejme pravdu.

Autorka M. J. Edwards totiž podľa recenzií čitateľov zámerne napísala totálne šialenú a mizernú knihu, ktorá si ale svoje nekvality dobre uvedomuje. „Je to majstrovské dielo mizernej erotiky,“ napísal jeden čitateľ. „Je to smiešne, autorka vie, že je to smiešne a tú trápnosť a smiešnosť podáva s nadhľadom.“

Shutterstock (https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/side-profile-cropped-close-photo-couple-692587336)

Kniha je podľa recenzií plná totálne absurdných erotických scén, ktoré namiesto pocitu vzrušenia rozosmievajú svojou bizarnosťou. Čitatelia sa zhodli, že kúpa knihy za tých pár centov stála, pretože tak dobre ako pri jej čítaní sa už dlho nezasmiali. Proste dokonalá šialenosť, ktorá sa jednoducho musela stať virálnou.

A povedzme si úprimne, práve smiech je niečo, čo v dnešnej pohnutej dobe potrebujeme najviac. Takže z istého uhla pohľadu sa M. J. Edwards vlastne podaril záslužný čin. Pokiaľ by si mal záujem si túto knihu prečítať, môžeš si zaobstarať elektronickú podobu len za 1,19 $ (cca 1 €).

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
38-ročná Joyce Vincent zomrela vo svojom byte. Jej smrť si nikto nevšimol viac ako dva roky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME