Pár nedokázal kvôli mačke pracovať. Vytvoril jej preto náhradné lono

Geniálny nápad.

Zdroj: Shutterstock.com

Práca z domu môže byť niekedy poriadne náročná, keď vás pri nej vyrušujú domáci miláčikovia. Zásadne si nájdu chvíľu, keď ste najviac zaneprázdnení a nedokážete svojho maznáčika presvedčiť, aby vám dal pokoj.

Podobný problém mal aj londýnsky párik, ktorý má doma veľmi prítulnú mačku. Ich mačka im doslova prekážala pri práci z domu, preto vymysleli geniálny spôsob, ako sa s jej prítulnosťou vysporiadať. Ich príbeh bol zverejnený na portáli unilad.

Prítulná mačka, pri ktorej sa nedá pracovať

Rebecca a Alex si adoptovali mačku menom Ziggy, ktorá bola síce spočiatku hanblivá, no rýchlo si zvykla a najčastejšie by ste ju našli uloženú v niekoho lone. Každý majiteľ mačky veľmi dobre vie, s akou obľubou mačky rady ležia na nohách ich majiteľov. Keď sa však chcete pohnúť, nastávajú komplikácie. Je to síce milé, no niekedy to už dokáže liezť na nervy.

Podobný problém mala aj Rebecca s Alexom. Ich mačka Ziggy bola natoľko prítulná, že im počas práce z domu chodila po stole a nemala problém promenádovať sa aj na klávesnici, čo nie je úplne zlúčiteľné s produktivitou pri práci. Pár jej preto kúpil peliešok, ktorý mačke umiestnili neďaleko nich, čo však nepomohlo.

Shutterstock.com

Našli riešenie pre všetkých

Keďže pelech pre mačku problém nevyriešil, pár sa rozhodol skúsiť niečo iné. Zobrali staré nohavice, ktoré vypchali, a pridali najdôležitejší prvok, ohrievač, ktorý do “fejkového“ lona umiestnili. Mačka Ziggy si tento ich nápad okamžite osvojila a začala si líhať do tohto provizórneho lona. Spokojní tak boli aj majitelia mačky a rovnako aj mačka samotná.

Our cat has become SUPER clingy now that we both work from home. We had to improvise… from aww

Po tom, ako sa objavila fotografia na Reddite, mnohí majitelia mačiek zhodnotili nápad s falošným lonom ako geniálny. Majitelia mačky tiež vysvetlili, že nebyť ukrytého ohrievača v lone, zrejme by sa mačka na ich náhradné lono vykašľala. Vyplýva z toho teda, že mačky na svojich majiteľoch neležia preto, lebo by ich mali rady, ale preto, lebo sú ich osobným ohrievačom.

Zdroj: unilad 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fotografie, ktoré sú dôkazom toho, že každý muž si raz nájde frajerku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME