Pár použil bábiku, aby sfalšoval smrť svojho dieťaťa a vyžobral od ľudí peniaze

Ako ďaleko sú ľudia ochotní zájsť kvôli peniazom?

Zdroj: Peter Oslanec / Unsplash

Ako ďaleko sú ľudia ochotní zájsť kvôli peniazom? Ak si si už niekedy kládol túto otázku a žil v domnienke, že predávanie hliníkových hrncov ničnetušiacim dôchodcom je strop, tak ťa veľmi rýchlo vyvedieme z omylu. Ak sa totiž skutočne ideme baviť o strope, nepochybne musíme nadeliť kredity tomuto páru z Pennsylvánie.

Kaycee a Geoffrey Langovci sa na prvý pohľad javia ako typický zaľúbený párik, ktorý mal niekoľko mesiacov dozadu možnosť oznámiť priateľom a rodine veľmi šťastnú novinu – prírastok do rodiny. 23-ročná Kaycee bola tehotná a razom robila presne to, čo všetky tehuľky robiť zvyknú.

Postovala fotky rastúceho bruška, písala statusy, rozprávala o dieťatku s priateľmi, dokonca usporiadala aj baby shower, kde od nich obdržala množstvo hodnotných darov. A potom, 3. júla tohto roku, prišiel deň D a drobný chlapček menom Easton Walt Lang sa mal konečne predrať na svetlo sveta. Tak sa aj stalo. Bohužiaľ, veci nešli podľa plánu… a Easton po piatich hodinách života zomrel na respiračné ťažkosti.

Sad Spongebob Gif GIF by SpongeBob SquarePants - Find & Share on GIPHY

Dojemný príbeh, veľmi smutný a každý smrteľník so štipkou empatie si teraz nepochybne predstavuje, aké náročné to pre mladých rodičov muselo byť. Aké tragické, traumatické… neobťažuj sa. Neobťažuj sa hľadať v sebe súcit. Pretože celý tento príbeh je jedna obrovská hnusná lož. Malý Easton neexistuje, nikdy neexistoval a rozhodne ani nikdy tragicky nezomrel. Malý Easton bol totiž len špinavý ťah, ako vylákať z dobrých ľudí peniaze… a že presne to je jedna z tých vecí, ktorých nám tu ozaj viac netreba.

Kaycee nebola tehotná. Jediné, čo spolu so svojím partnerom splodila, bol diabolský plán na obohatenie sa. Po smrti ich neexistujúceho syna zavesili na internetovú zbierkovú platformu GoFundMe srdcervúcu žiadosť o peniaze na pohreb. Sprievodný text opisoval, aký bol Easton milovaný a fotografia bola rozkošná… bábika.

Pokiaľ človek nemá kus šutra namiesto srdca, nepochybne to s ním poriadne otriaslo. A pochopiteľne, chcel prispieť. Za krátky čas sa takto páru podarilo v 15 donáciách vyzbierať 550 dolárov a suma by pravdepodobne rástla dodnes, nebyť kamarátky mamičky menom Cynthia Dilascio, ktorej sa celá situácia akosi nezdala.

Aj napriek tomu, že pár veľmi detailne dokumentoval všetko o priebehu tehotenstva, cez pôrod v konkrétnej nemocnici až po kremáciu v konkrétnom pohrebníctve, Cynthii na tom stále čosi nehralo. Ako bolo možné, že sa malý narodil s tekutinou v pľúcach (ako tvrdili rodičia), no lekári ho aj napriek tomu nevyšetrovali? Svoje podozrenie si chcela najprv overiť. Zavolala teda do spomínaného pohrebníctva… a bola konfrontovaná s nepeknou pravdou.

Oh My God Wow GIF - Find & Share on GIPHY

Tamojší pracovníci jej poradili obrátiť sa na políciu a presne tam viedli aj jej ďalšie kroky. Teraz sú obaja páchatelia v rukách polície obvinení z krádeže, súd ich čaká v októbri. Takže, ak sa vám ešte niekedy v mysli vynorí otázka, čo všetko sú ľudia schopní urobiť pre peniaze, spomeňte si na tento pár. Na pár, ktorý zavraždil a pochoval svoje vlastné fiktívne decko, len aby od ľudí vyžobral pár stoviek na pohreb. Nájsť si prácu je v dnešnej dobe už asi naozaj out…

Zdroj: unilad.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
12
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako by vyzerali a čo by robili známe hororové postavy, keby sa z nich stali dobráci?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME