Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Ako ďaleko sú ľudia ochotní zájsť kvôli peniazom? Ak si si už niekedy kládol túto otázku a žil v domnienke, že predávanie hliníkových hrncov ničnetušiacim dôchodcom je strop, tak ťa veľmi rýchlo vyvedieme z omylu. Ak sa totiž skutočne ideme baviť o strope, nepochybne musíme nadeliť kredity tomuto páru z Pennsylvánie.

Kaycee a Geoffrey Langovci sa na prvý pohľad javia ako typický zaľúbený párik, ktorý mal niekoľko mesiacov dozadu možnosť oznámiť priateľom a rodine veľmi šťastnú novinu – prírastok do rodiny. 23-ročná Kaycee bola tehotná a razom robila presne to, čo všetky tehuľky robiť zvyknú.

Postovala fotky rastúceho bruška, písala statusy, rozprávala o dieťatku s priateľmi, dokonca usporiadala aj baby shower, kde od nich obdržala množstvo hodnotných darov. A potom, 3. júla tohto roku, prišiel deň D a drobný chlapček menom Easton Walt Lang sa mal konečne predrať na svetlo sveta. Tak sa aj stalo. Bohužiaľ, veci nešli podľa plánu… a Easton po piatich hodinách života zomrel na respiračné ťažkosti.

Sad Spongebob Gif GIF by SpongeBob SquarePants - Find & Share on GIPHY

Dojemný príbeh, veľmi smutný a každý smrteľník so štipkou empatie si teraz nepochybne predstavuje, aké náročné to pre mladých rodičov muselo byť. Aké tragické, traumatické… neobťažuj sa. Neobťažuj sa hľadať v sebe súcit. Pretože celý tento príbeh je jedna obrovská hnusná lož. Malý Easton neexistuje, nikdy neexistoval a rozhodne ani nikdy tragicky nezomrel. Malý Easton bol totiž len špinavý ťah, ako vylákať z dobrých ľudí peniaze… a že presne to je jedna z tých vecí, ktorých nám tu ozaj viac netreba.

Kaycee nebola tehotná. Jediné, čo spolu so svojím partnerom splodila, bol diabolský plán na obohatenie sa. Po smrti ich neexistujúceho syna zavesili na internetovú zbierkovú platformu GoFundMe srdcervúcu žiadosť o peniaze na pohreb. Sprievodný text opisoval, aký bol Easton milovaný a fotografia bola rozkošná… bábika.

Pokiaľ človek nemá kus šutra namiesto srdca, nepochybne to s ním poriadne otriaslo. A pochopiteľne, chcel prispieť. Za krátky čas sa takto páru podarilo v 15 donáciách vyzbierať 550 dolárov a suma by pravdepodobne rástla dodnes, nebyť kamarátky mamičky menom Cynthia Dilascio, ktorej sa celá situácia akosi nezdala.

Aj napriek tomu, že pár veľmi detailne dokumentoval všetko o priebehu tehotenstva, cez pôrod v konkrétnej nemocnici až po kremáciu v konkrétnom pohrebníctve, Cynthii na tom stále čosi nehralo. Ako bolo možné, že sa malý narodil s tekutinou v pľúcach (ako tvrdili rodičia), no lekári ho aj napriek tomu nevyšetrovali? Svoje podozrenie si chcela najprv overiť. Zavolala teda do spomínaného pohrebníctva… a bola konfrontovaná s nepeknou pravdou.

Oh My God Wow GIF - Find & Share on GIPHY

Tamojší pracovníci jej poradili obrátiť sa na políciu a presne tam viedli aj jej ďalšie kroky. Teraz sú obaja páchatelia v rukách polície obvinení z krádeže, súd ich čaká v októbri. Takže, ak sa vám ešte niekedy v mysli vynorí otázka, čo všetko sú ľudia schopní urobiť pre peniaze, spomeňte si na tento pár. Na pár, ktorý zavraždil a pochoval svoje vlastné fiktívne decko, len aby od ľudí vyžobral pár stoviek na pohreb. Nájsť si prácu je v dnešnej dobe už asi naozaj out…

Zdroj: unilad.co.uk 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.