Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola

Pár sa rozhodol pre originálnu svadbu. Bude v štýle Harryho Pottera vo virtuálnej realite

Črtá sa tu nový trend?


Svadba je mnohými vnímaná ako veľmi tradičný a konzervatívny rituál, ktorý má svoje jasné pravidlá a presne stanovený priebeh. Vôbec to tak ale nemusí byť a pokiaľ je pár dostatočne kreatívny, dokáže si svadbu prispôsobiť svojim najdivokejším predstavám. Len treba mať trošku kreativity a odvahy.

Dinesh Kshatriyan a jeho snúbenica Janaganandhini Ramaswamy z Indie majú o svojej blížiacej sa svadbe veľmi jasnú predstavu, informuje Indy100. Po klasickom úradnom sobáši bude nasledovať hostina, aká nemá vo svete páru. Svadobná hostina čerstvých manželov sa totiž bude odohrávať v metaverse a ladená bude do tematiky Harryho Pottera.

Táto unikátna ceremónia prebehne 6. februára vo virtuálnej realite a prítomný bude aj nebohý nevestin otec vo forme svojho avatara. Dinesh aj Janaganandhini sú obaja fanatickí milovníci kúzelníckeho sveta Harryho Pottera, a preto medzi nimi panuje jasná zhoda v tom, že táto téma bude pre ich veľký deň to pravé orechové.

Pár sa pre nezvyčajnú virtuálnu svadobnú hostinu rozhodol aj z praktických dôvodov. Reč je, samozrejme, o pandémii koronavírusu a riziku, ktoré by veľké stretnutie rodiny a priateľov mohlo predstavovať. Keďže ženích sa pohybuje v prostredí moderných technológií aj v rámci svojej profesie, sám je veľmi zvedavý, či virtuálna svadobná hostina splní jeho očakávania.

Pre Dinesha ide o veľký experiment, ktorý môže ukázať potenciál všetkých moderných technológií, s ktorými prichádza do kontaktu v práci. Ktovie, možno si čoskoro založí vlastný startup, a na základe svojej vlastnej skúsenosti bude ľuďom organizovať virtuálne svadby.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť