Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Pár si kúpil starší dom určený na renováciu. Pod kobercom odhalil nemilé prekvapenie

Niektorí ľudia očividne naozaj neznášajú umývanie riadov.


Priznaj si to – neznášaš umývanie riadov. Drhnúť z taniera zaschnuté zvyšky jedla je asi také zábavné ako počúvať trávu rásť, preto všetko preventívne nechávaš dva týždne odmočiť a do boja sa púšťaš až na sklonku zrodu nového ekosystému. Ako sa však zdá, niektorí túto činnosť nenávidia ešte viac ako iní a do finále sa nedostanú vôbec.

Keď Kenzie so svojím partnerom Juniorom kupovala starší dom súci na rekonštrukciu, s nejakým tým nepríjemným prekvapením rátala. Predsa len, premeniť ruinu na obývateľný priestor nie je jednoduchá vec a hoci má človek všetko rozplánované, počíta s tým, že sa to niekde v priebehu poriadne skomplikuje. S čím však nepočíta, je kopa špinavých riadov pod kobercom.

Plesnivý darček od predchádzajúcich majiteľov

Čo oko nevidí, to srdce nebolí – a to netreba umývať. Týmto heslom sa očividne riadili ľudia, ktorí v Kenzienom „novom“ dome bývali pred ňou, preto namiesto do drezu ukladali špinavé riady do ventilačnej šachty.

Vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 3 milióny zhliadnutí, ukazuje moment, keď na inkriminovanú šachtu po odsunutí koberca narazila. A dá sa s určitosťou prehlásiť, že nadšená teda nebola.

Už predtým šípila, že predchádzajúci majitelia neboli práve synonymom čistoty. Steny boli žlté, podlahy lepkavé, na kobercoch boli obrovské fľaky, a tak bolo skladisko v šachte naozaj už len čerešničkou na torte. Ľudia v komentárovej sekcii však neverili vlastným očiam. „Nechápem, ako si to mohli nevšimnúť. Veď sa tam musel šíriť neskutočný smrad,“ vyjadril sa jeden z nich.

Ďalší sa však snažili bývalých majiteľov obhájiť. „Deti. Stavím sa, že rodičia nemali ani páru,“ napísal niekto. „To musel spraviť nejaký pubertiak. Náš raz doslova vyhodil špinavé riady z okna, aby ich nemusel umývať a čakal, že si to nikto nevšimne,“ povedal zase ďalší. Je teda naozaj možné, že dospelí o ničom nevedeli? Nuž, odpoveď sa asi nikdy nedozvieme.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť