Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Pár tvrdí, že výherný tiket z lotérie mu roztrhal pes

Keď sa ti školská výhovorka vráti ako bumerang!


Čo povedať v škole, keď si si zabudol spraviť domácu úlohu, ale chceš sa zbaviť viny? Známa a obľúbená výhovorka, s ktorou sa stretávame vo filmoch, je tá, že úloha bola vypracovaná, ale zožral ju pes. Nepoctiví žiaci takto kruto obviňujú svojich štvornohých kamošov.

Zločin

Zaujímavý prípad z USA dokazuje, že až taký očividný výmysel to byť nemusí. Hoci nejde o domácu úlohu, nezbedné psíky podobným spôsobom pripravili svojich majiteľov o výherný tiket z lotérie, píše sa o tom priamo na stránke organizátora štátnej lotérie v Oregone.

Pár tvrdí, že výherný tiket z lotérie mu roztrhal pes
Shutterstock

Rachel a Nathan Lametovci sa priznali, že z nejakých úplne nejasných príčin nechali svoj tiket voľne pohodený na pohovke. To je dosť zlý nápad v domácnosti, kde sa zdržiavajú dvaja mladí havkovia. Lametovci si odniesli lekciu.

Hlavní podozriví

Pre jedenásťmesačného Appleho a dvojročného Jacka (obaja z plemena aljašský klee kai) je hryzenie zrejme hlavný spôsob, ako interagovať s okolím. Niečo vyzerá chutne? Hryznem do toho! Niečo vyzerá nebezpečne? Hryznem do toho!

Zúbkom psíkov sa nevyhol ani tiket, ktorý sa po ich vyčíňaní stal takmer nečitateľný. Po dôkladnej rekonštrukcii sa podarilo lístok dať dokopy a ukázalo sa, že je výherný – má hodnotu osem dolárov (cca osem eur)! Lametovci Oregonskej lotérii poslali obálku obsahujúcu zničený tiket a fotku havkov, ktoré majú jeho deštrukciu na svedomí. Teraz už vedia, že musia nakúpiť nejaké hračky na hryzenie.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť