Paraglajdista zostrojil lietajúci gauč, aby mohol sledovať televíziu v pohodlí nebies

„Celý deň presedieť na gauči“ nemusí znamenať nudu.

Zdroj: Profimedia

Turecký paraglajdista Hasan Kaval sa rozhodol posunúť hranice svojho obľúbeného hobby a vyskúšať niečo, čo pred ním ešte nikto neskúsil. Spolu so svojimi kamarátmi skonštruoval lietajúci gauč s televízorom a vyniesol sa do nebies.

Vyzerá to tak, že niekoľko desiatok metrov nad Stredozemným morom je to najkrajšie miesto, kde si môžeš vychutnať Toma a Jerryho. Hasanovi bolo vo vzduchu tak dobre, že ani neuvažoval nad nejakými bezpečnostnými pásmi, ktorými by sa k svojmu vynálezu pripútal, uvádza Daily Mail.

View this post on Instagram

İki yıl önce aklımdan geçen projeyi bugün gerçekleştirdim projenin başından sonuna kadar desteğini esirgemeyen arkamda duran ekipman araç gereç her konuda destek sağlayan @flyferhat1973 abime sonsuz teşekkürlerimi bir kez daha dile getiriyorum ve projemde yanımda olan uzaktan yakından yardım eden tv ve maddi manevi destek olan arkadaşım ismini gizli olmasını istedi sanada ariyetten teşekkür ediyorum ve @ridvanmekik ve @muzzybaybe kankalarım sizde çok sağolun beni yalnız bırakmadığınız için ( son olarak yıllardır birlikte çalıştığım iş arkadaşım ibrahim altın projemi gerçekleştirmeyeyim diye türlü türlü oyunlar oynayan engel olmaya çalışan düşman olan senide unutmadım )

A post shared by 𝓗𝓪𝓼𝓪𝓷 𝓴𝓪𝓿𝓪𝓵 (@hasan_kaval) on

Pohodlné lietanie

Po tom, ako sa vzniesol do nebies, sa Hasan dokonca prezul do pohodlných papúč. Následne si začal pochutnávať na chrumkách a kole. V samotnom závere videa môžeme vidieť zábery priamo z výroby lietajúceho stroja. Zaujímavým detailom je lampa v zadnej časti sedačky.

Paraglajdista priznáva, že si konečne splnil veľký sen, ktorý sa mu v hlave preháňal už dva roky. Odvaha Hasanovi naozaj nechýba, vďaka čomu sa aj my môžeme kochať unikátnymi zábermi z výšok. Ako ale hovorí jeden komentár pod videom na Youtube: Toto video by naozaj potrebovalo upozornenie „toto doma neskúšajte“.

Zdroj: dailymail.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Policajti zadržali falšovateľa bankoviek, ktorý mal vo svojom portfóliu aj neexistujúce tisíceurovky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME