Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Turecký paraglajdista Hasan Kaval sa rozhodol posunúť hranice svojho obľúbeného hobby a vyskúšať niečo, čo pred ním ešte nikto neskúsil. Spolu so svojimi kamarátmi skonštruoval lietajúci gauč s televízorom a vyniesol sa do nebies.

Vyzerá to tak, že niekoľko desiatok metrov nad Stredozemným morom je to najkrajšie miesto, kde si môžeš vychutnať Toma a Jerryho. Hasanovi bolo vo vzduchu tak dobre, že ani neuvažoval nad nejakými bezpečnostnými pásmi, ktorými by sa k svojmu vynálezu pripútal, uvádza Daily Mail.

View this post on Instagram

İki yıl önce aklımdan geçen projeyi bugün gerçekleştirdim projenin başından sonuna kadar desteğini esirgemeyen arkamda duran ekipman araç gereç her konuda destek sağlayan @flyferhat1973 abime sonsuz teşekkürlerimi bir kez daha dile getiriyorum ve projemde yanımda olan uzaktan yakından yardım eden tv ve maddi manevi destek olan arkadaşım ismini gizli olmasını istedi sanada ariyetten teşekkür ediyorum ve @ridvanmekik ve @muzzybaybe kankalarım sizde çok sağolun beni yalnız bırakmadığınız için ( son olarak yıllardır birlikte çalıştığım iş arkadaşım ibrahim altın projemi gerçekleştirmeyeyim diye türlü türlü oyunlar oynayan engel olmaya çalışan düşman olan senide unutmadım )

A post shared by ????? ????? (@hasan_kaval) on

Pohodlné lietanie

Po tom, ako sa vzniesol do nebies, sa Hasan dokonca prezul do pohodlných papúč. Následne si začal pochutnávať na chrumkách a kole. V samotnom závere videa môžeme vidieť zábery priamo z výroby lietajúceho stroja. Zaujímavým detailom je lampa v zadnej časti sedačky.

Paraglajdista priznáva, že si konečne splnil veľký sen, ktorý sa mu v hlave preháňal už dva roky. Odvaha Hasanovi naozaj nechýba, vďaka čomu sa aj my môžeme kochať unikátnymi zábermi z výšok. Ako ale hovorí jeden komentár pod videom na Youtube: Toto video by naozaj potrebovalo upozornenie „toto doma neskúšajte“.

YouTube video

Zdroj: dailymail.co.uk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.