Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Párik influencerov vrátil oblízané zmrzliny naspäť do regálu. Teraz ich rieši polícia

Hrozí im pobyt za mrežami?


Spoločný čas trávi každý pár po svojom. Niektorí sedia doma pred telkou a dve hodiny vyberajú, aký si pozrú film, iní chodia do reštaurácií či vyvenčiť sa do prírody. No a potom sú tu tieto typy. Tie, ktoré nevedia, čo od dobroty, tak preventívne robia hanbu ľudskej rase ako takej. No nie je to krásne?

Koncom roka 2019 zachvátila svet pandémia, z ktorej sme sa dodnes poriadne nespamätali. A presne v tomto období sa začala internetom šíriť zaujímavá výzva. No, skôr veľmi stupídna výzva. Ľudia, ktorí asi nemali čo lepšie na robote, chodili do obchodov, otvárali rodinné balenia zmrzlín, len aby ich oblízali a vrátili naspäť do regálu.

Influencera a jeho frajerku rieši polícia

Človek by povedal, že takáto na hlavu postavená výzva nemôže mať dlhú životnosť, no opak je pravdou. Prežila dodnes. Dôkazom, ktorý ku šťastiu naozaj nikto nepotreboval, je aj influencer Tequan Hines z amerického Portsmouthu. So svojou manželkou Asiou sa vydal do potravín okoštovať zmrzlinu, ktorú nemal v pláne kúpiť.

@noahglenncarter

Replying to @NoahGlennCarter a qucik update on the ice cream licking couple #foryou #icecream #drama

♬ I Love You – D‘ RORI

Dvojica „výlet“ zdokumentovala na TikToku. Vo videu, ktoré po prívalovej vlne negatívnych komentárov veľmi rýchlo stiahli, otvárajú jednu nádobu so zmrzlinou za druhou, oblizujú ich a vracajú naspäť. Vyzerali, že sa náramne bavia, a nepochybne čakali, že sa na ich „nevinnom“ žarte pobaví aj internetové obecenstvo. To sa ale nestalo.

Momentálne už vymazané video si však mnohí stihli nahrať, medzi nimi aj TikToker Noah Glenn Carter. Ten zvedavým ľuďom na internete prezradil, ako sa celá kauza vyvŕbila. Vo virálnom videu, ktoré má viac ako 3,7 milióna zhliadnutí, povedal, že sa video nespratnej dvojice dostalo až k ich miestnemu policajnému oddeleniu, ktoré sa aktuálne prípadom zaoberá.

Hrozí im väzenie?

Nie sú jediní, ktorí mali kvôli lízaniu zmrzliny potýčku so zákonom. Portál 12NewsNow v roku 2020 informoval o prípade 24-ročného muža D’Adriena Andersona. Ten si za rovnaký čin vyslúžil 30 dní za mrežami, 100 hodín verejnoprospešných prác a dve pokuty v spoločnej výške viac ako 2,500 dolárov. Či dvojicu influencerov postretne podobný trest, zatiaľ nevieme.

Párik influencerov vrátil oblízané zmrzliny naspäť do regálu. Teraz ich rieši polícia
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje