Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Nie je veľa spôsobov, ako sa človek v bare dostane k drinkom zadarmo. Môžeš skúsiť hádzať oči na barmana a dúfať, že sa chytí, ale pokiaľ nie je nový, voči podobným trikom je už asi odolný. Tiež ho môžeš dojať srdcervúcim príbehom o svojom ex, no vzhľadom na to, koľko ľudí chodí zapíjať zlomené srdce, toto asi tiež nezožne veľký úspech.

Je to kruté, ale pokiaľ nie si nadnárodná celebrita (tisíc followerov na Instagrame sa fakt neráta) alebo nepoznáš majiteľa, jednoducho si musíš zaplatiť. Lenže doba je krutá, peniaze nerastú na stromoch, a tak táto dvojica z TikToku prišla s nepriestrelným plánom, ako piť celý večer zadarmo… a ešte aj získať svojich pätnásť minút slávy na internete. No čo je viac?

Shutterstock

Dvojica prišla s diabolským plánom

Párik, ktorý vlastne vôbec nie je párik, sa rozhodol nafingovať žiadosť o ruku. Shelbi Land, ktorá na TikToku vystupuje pod prezývkou @scandyyland, sa o celé divadielko podelila na sociálnej sieti a video doposiaľ nahrabalo takmer 10 miliónov zhliadnutí. Chalanisko, ktorého stretla dva dni dozadu a rozhodne s ním neplánovala žiadnu romantickú budúcnosť, si uprostred baru kľakol na koleno a „požiadal ju o ruku“.

„Ľudia, ktorí nás vôbec nepoznali, začali tlieskať a povzbudzovať. Bola to zábava,“ hovorí vo svojom videu. Barmani sa okamžite chytili, a keďže chceli zaľúbencom špeciálny večer trochu oživiť, začali im nalievať na účet podniku. „Celý večer sme pili zadarmo,“ dodáva Shelbi pri zábere štrngajúcich pohárikov.

https://www.tiktok.com/@scandyyland/video/6913263792872770821?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Zatiaľ čo niektorí nápad ocenili a zaprisahali sa ho pri najbližšej príležitosti vyskúšať, iní vôbec nezdieľali ich nadšenie. „Je to šikovné? Určite. Ale aj poriadne úbohé,“ vyjadril sa jeden z komentujúcich na TikToku. „Nechcel by som byť v koži barmana, čo celý večer dáva drinky na účet podniku a potom zistí, že z neho vlastne urobili debila,“ napísal zase ktosi ďalší.

Zdroj: scandyyland / TikTok 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.