Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

Párik omylom nastúpil do zlého lietadla. Pristál viac ako 1 200 kilometrov od domova

Chceli sa vrátiť do Veľkej Británie, skončili v Španielsku.


Jessy Jezequel a Elise Mallia si vyrazili na príjemnú romantickú dovolenku do Francúzska. Problém ale nastal, keď sa mali vrátiť domov do Veľkej Británie. Ako totiž píše portál LADbible, omylom nastúpili do iného lietadla. Veľmi dlho si ale svoj omyl neuvedomili.

Po asi hodine im to konečne docvaklo a nestačili sa čudovať. Elise neskôr povedala, že jej priateľ začul letušku, ako vyslovila slovo Madrid, ale myslel si, že sa mu to len prisnilo.

Shutterstock

„Ale potom sme si začali uvedomovať, že všetky letušky hovoria po španielsky,“ dodala. „Keď sme sa ich spýtali, povedali nám, že letíme do Madridu. A my sme netušili, ako je to možné!“ Letenky mali totiž zakúpené do Londýna. „Napokon sme sa domov dostali, ale stále netušíme, ako sa to mohlo stať,“ prezradila Elise.

Jessy dokonca žartovne nadhodil, že ich dovolenka teda zrejme bude pokračovať v Španielsku. Ukázali svoje letenky pracovníkom letiska, ktorí tiež nechápali, ako sa sem dvaja zaľúbenci dostali. Hovorca spoločnosti Ryanair ale uviedol, že „cestujúci nedodržali pridelenú trasu k lietadlu, ktoré odlietalo do londýnskeho Stanstedu. Prekročili nepovolenú oblasť a nastúpili na let do Madridu“.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť