Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Sú iba dva typy ľudí v karanténe: tí, čo nevedia, čo so sebou, a nudia sa, a potom tí, čo nepostrehli žiaden rozdiel a ich život plynie stále rovnako. Musíme si však všetci priznať, že ten prvý typ ľudí všetci tak trochu potrebujeme.

Ak to práve nie sú susedia, ktorí sa podelili o kváskový chlieb, tak sú tu ľudia, ktorí nás svojím vypĺňaním voľného času zabávajú. Zlepšiť náladu nielen sebe, ale aj svojmu okoliu sa rozhodol tento párik, ktorý pretvára známe filmové scény. 

Skrátiť si čas v karanténe sa dá rôzne

Nuž, každý pár sa vysporadúva s voľným časom v karanténe po svojom. Niektorí čelia ponorke, iní sú radi, že môžu byť konečne spolu, a potom sú tu také páry, ktoré našli rôzne zábavné aktivity, ktorými si spoločne krátia čas. Sú takí, ktorí spoločne pečú, hrajú sa hry, pozerajú veľa filmov alebo si vymyslia aktivitu, ktorou zabavia aj svoje okolie.

Tentokrát tu máme pár z Maďarska, ktorý má nepochybne veľmi rád filmy. Avšak, nekráti si čas v karanténe ich pozeraním, ale pretváraním rôznych známych scén. A to všetko len pomocou vecí, ktoré majú doma po ruke, čo možno výrazne prospieva zábavnému výsledku.

Pozri si úsmevné scény zo známych filmov v prevedení Fanni a Norberta

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.