Párik z Kalifornie zabáva internet rodinnými fotografiami s obrovskou korytnačkou

Veľmi pekne zladená trojka.

Zdroj: etheltheglamourtort / Instagram 

Kasey Kuchinski a Daniel Rodrigue tvoria rozkošný párik z kalifornskej Sonomy, ktorý si jedného dňa uvedomil, že v ich vzťahu čosi chýba. Niežeby sa im vo dvojici nažívalo zle, no predsa len… už to po čase chcelo zmenu. Hoci majú obaja už po tridsiatke, na dieťa sa necítili, preto sa výber okresal čisto na zvieraciu ríšu.

Mohol to byť pes, mačka či morča, no ani jeden z týchto domácich miláčikov nemal podľa páru tú správnu iskru. A potom im to napadlo – adoptujú si korytnačku. Dnes sú z nich rodičia gigantickej Ethel, 35-kilovej ostrohatej korytnačky. 

O svoj nový prírastok sa chceli podeliť aj so svetom. Preto neváhali a monštruóznej, no rozkošnej korytnačke založili instagramový účet @EthelTheGlamourTort, ktorý za svoje pôsobenie prilákal už viac ako 40-tisíc fanúšikov. A niet sa čomu diviť. Kasey, ktorej minulosť je úzko spätá s módnym priemyslom, šije korytnačke oblečenie, ktoré ladí k tomu ich a takto nejako to vyzerá v praxi.

1.

2.

3.

4.

View this post on Instagram

62 degrees and cloudy here in California means it’s time to bundle up! 😂😂 🍂🍁🍂 #ethelsfamilyphotofriday might have to move inside soon if it gets any colder! Ethel’s adorable sweater was sent to us from @tortiethreads keep in mind that sweaters don’t actually keep tortoises warm, but dang do they look cute!! Head over to her page for more cute tortoise dress ups! . . . . . . . #tortoise #tortiesofinstagram #tortoisesofinstagram #familygoals #familytime #familyphotography #matchingoutfits #matchymatchy #sulcatatortoise #familymatching #sulcata #sulcatasofinstagram #petsofinstagram #petstagram #petsofinsta #cutenessoverload #cutecouples #cuteanimals #cutepets #cutepetclub

A post shared by EthelTheGlamourTort (@etheltheglamourtort) on

5.

6.

7.

8.

View this post on Instagram

ATTN: no torts were harmed in the making of this photo, it seems that a lot of you are thinking Ethel’s leash is attached to her shell somehow, I can see how it sort of looks like that in the video. I assure you it is not, it’s attached to the bikini bottoms and in no way affixed to her. Ethel is our sun and moon, and we would NEVER do anything with her that we thought might harm her….anyway…Family Beach day! I think part of the reason Ethel loves the beach is that she feels like a rockstar with everyone so interested and taking photos of her! She’s cool with her bikini pics ending up in a tabloid though. 😏👙🏝☀️ #ethelsfamilyphotofriday . . . . . #tortoise #tortoises #tortoiselife #tortoiselove #funnyanimals #familygoals #familylife #familyphotoshoot #familyfun #matchymatchy #twinning #cutefamily #turtle #sulcatatortoise #sulcatasofinstagram #cutepetclub #cuteanimals #petstagram #petsofinstagram

A post shared by EthelTheGlamourTort (@etheltheglamourtort) on

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Zdroj: etheltheglamourtort / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zlatý retríver sa kvôli úrazu podobá na psieho jednorožca. Ľudia na internete si ho zamilovali

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME