Páriky prezradili svoje tajné rituály, ktoré držia pred zvyškom sveta v tajnosti

„Zababuším ju do deky a robím z nej peceň chleba.“

Zdroj: Shutterstock

Každý párik má svoje tajomstvá. Každý jeden. Rozdiel je len v tom, že niektoré sú podstatne absurdnejšie ako tie ostatné. Presne o také sa nedávno podelili ľudia z Redditu, a keďže boli ich priznania nanajvýš komické, rozhodli sme sa vám ich predstaviť v tomto článku.

1. Vynašli sme „opačné bozkávanie“. Namiesto toho, aby sme si dali klasickú pusu, jeden z nás náhodne otvorí ústa dokorán a zakryje našpúlené ústa toho druhého. Je to ako bozkávať totálne prázdno. Je to totálne nepríjemné, no o to viac nás to baví. Keď sa ti podarí bozkávať prázdno dlhšie ako 5 sekúnd, získavaš bonusové body.

2. Už 17 rokov si navzájom skrývame štipce na bielizeň do oblečenia. Niekedy sa žiaden neukáže celé mesiace a potom bum… zrazu máš jeden pod pazuchou.

3. My máme doma „pusinkovú príšeru“ (spoiler alert: som to ja s dekou prehodenou cez hlavu), ktorá z času na čas pred spaním navštívi môjho frajera, vybozkáva ho od hlavy po päty a potom opäť zmizne v tme. Som rada, že doposiaľ neodhalil, že pusinková príšera som vlastne ja…

4. Ani si nepamätám, kto s tým vlastne začal, ale so ženou si navzájom skrývame jednu a tú istú nepodarenú kresbu pohlavného údu na miesta, kde by ich nikto nečakal. Najprv mi ju skryla do kufra, keď som išiel s kamošmi na výlet do hôr, ja som jej ju zase šupol do zásuvky so spodnou bielizňou. Chvíľu jej trvalo, kým ju našla, no napokon sa jej to podarilo.

Shutterstock

Potom bol rad na nej. Očividne vymyslela ultimátnu skrýšu, lebo sa mi ju doposiaľ nepodarilo nájsť. A už je to solídnych päť rokov. Nechce mi prezradiť, kam ju dala, stále len hovorí, že jedného dňa ju určite nájdem. Uzavrel som to teda tak, že ak zomrie skôr ako ja, vytlačím nový obrázok, hodím jej ho do rakvy a tým pádom vyhrám. Ha!

5. Práve som ju zababušil do hnedej deky, zaroloval ju tam aj späť a chlácholivo povedal: „Neboj sa, všetko bude v poriadku. Budeš môj malý rozkošný pecník chleba a bude ti teplučko, už navždy…“ A ona len zrevala, akoby ju z kože drali: „JA NECHCEM BYŤ CHLEBA!!!“

6. Každý deň pred spaním si navzájom chytíme zadky a potom nimi synchronizovane zavrtíme. Začalo to ako sranda, dnes je to už súčasť večerného rituálu, bez ktorého by sme nezaspali.

7. Čo začalo ako nevinné zapískanie, keď sa mi nedarilo upútať frajerkinu pozornosť, vyvrcholilo do druhého jazyka, pozostávajúceho čisto z pískania, ktorému rozumieme len my dvaja. Napríklad „ahoj“ je jedno krátke vysoké písknutie, nasledované jedným o čosi nižším písknutím.

Aby ten druhý slušne odpovedal, musí zapískať o čosi vyššie ako ten prvý a potom zase o čosi nižšie ako ten prvý. Raz sme seriózne viedli 10-minútový telefonát, kde sme po sebe len pískali.

8. Nenápadne sa od chrbta zakrádame a navzájom si hryzieme do krku na znak našej dominancie. Tú neskôr vyťahujeme v triviálnych hádkach, napríklad keď sa doťahujeme o to, koho naša mačka ľúbi viac.

Shutterstock

9. Kreslím si na prsia primitívne obrázky zmývateľnou fixkou a posielam mu ich do práce na rozveselenie.

10. Niekedy mi priloží ústa na nos a z celej sily fúkne, vďaka čomu môj ksicht vydá monštruózny hororový zvuk, ako sa vzduch prediera z nosných dierok ústami von. Voláme to „vyháňanie diabla“. Je to nechutné a divné, ale som viac než rada, že môžeme byť nechutní a divní spolu.

11. Máme špecifický páriaci tanec, ktorý sa rokmi, čo sme spolu, už všelijako pomenil. Niektoré kroky nás omrzia, iné vyjdú z módy, ale stále sa dá povedať, že máme veľmi pestrý repertoár stálic. Tie najvtipnejšie sú – plieskanie vlastného zadku, hýbanie rukami ako ši-ši vláčik či tlieskanie jednou rukou o lakeť. Je to veľmi zvodné.

12. Každý deň pred spaním jej dávam masáž zadku.

Shutterstock

13. Máme svoje MBSL pravidlo. Jeden z nás povie „mohol by si láskavo bla, bla, bla…“ a ten druhý musí, nech sa deje, čo sa deje, splniť túto žiadosť. Väčšinou ide o drobné láskavosti, nejaké hlúposti, z času na čas aj o vážne veci. Väčšinou je to sranda, ale hlavne je to dôkaz našej vzájomnej dôvery, lebo vieme, že by sme MBSL pravidlo nikdy nezneužili na niečo vyslovene kruté.

14. Hocikedy si jeden z nás len tak nadvihne tričko, zakričí „prsia“ a čaká, kým si ich ten druhý všimne. Výdatne sa na tom bavíme. A áno, naše občianske hovoria, že sme obaja dospelí…

15. Väčšinu času nevieme, kde sa ten druhý nachádza. Máme vlastný program, vlastných priateľov, s ktorými chodíme na rôzne akcie. Preto, aby sme vedeli, či ten druhý žije, jeden z nás napíše správu „Marco“ a ten druhý odpíše „Polo“. Navzájom si tak nerušíme zábavu, ale aspoň vieme, že sme obaja celí.

16. Obaja zbožňujeme, keď sa nám navzájom dotýka pokožka. Napríklad jeho hruď na mojej, koža na koži. Raz sme sa prechádzali lesom, rozprávali sme sa presne o tomto a v tej chvíli nám skrslo na um: Čo keby sme si vyhrnuli tričká a začali si o seba šúchať bruchá? A tak sme aj urobili.

V sekunde, ako sme sa o seba začali trieť, vybehol spoza rohu chlapík… ten jeho výraz bol na nezaplatenie. Fakt by ma zaujímalo, čo si pomyslel, keď našiel v lese dvoch debilov teatrálne si o seba trieť svoje brušiská.

Shutterstock

17. Pazuchový zákaz. To je naše pravidlo číslo jedna a nezáleží na tom, v akom veľkom pokušení sme… jednoducho sa nesmieme navzájom štípať do pazuchy.

18. S frajerkou sme sa začali oslovovať veľmi komplexnými zvieracími menami. Niekedy sa na verejnosti pozabudnem, zdvihnem jej telefón a nahlas doň zahlásim: „Čo potrebuješ, môj perzský zmrzlinovo-melónový myšací prst?“ Alebo niečo podobné. Už som si tým vyslúžil niekoľko nechápavých pohľadov, no neplánujem s tým prestať.

19. Začalo to len nedávno, ale frajer mi chytí pery tak, akoby jeden chytil oreo sušienku, a tak mi dá pusu.

20. Keď sme v sprche, vždy sa namydlí od hlavy po päty, potom ma omotá rukami a kĺže sa po mne hore a dole, akoby honil gigantický úd. Voláme to autoumyvárka a je to strašná sranda. Vyskúšajte a neoľutujete.

Shutterstock

Zdroj: FinSonic / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
19
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
172
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 momentov, keď si uvedomíš, že už si naozaj starý


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME