Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Paris Hilton celý čas predstierala, že je hlúpa blondínka. Tvrdí ona

Vraj išlo len o trik, ktorý použila, aby sa preslávila.


Počas rozhovoru pre britskú televíznu šou Lorraine Paris Hilton prezradila: „Vždy som predbehla svoju dobu! Nie som hlúpa blondínka, len ju viem veľmi dobre zahrať,“ cituje Daily Mail.

Dnes 42-ročná zašlá celebrita sa stala známou na začiatku milénia, účinkovaním v reality šou The Simple Life spolu s kamarátkou Nicole Richie. Vystupovala ako bezradná, hlúpučká bohatá dievčina, no zrejme sa do svojej roly vžila natoľko, že v tom pokračovala aj mimo kamier.

Za sebou má tiež krátku hudobnú kariéru, v rámci ktorej, ako tvrdí, taktiež využívala svoj herecký talent predstierať hlúpu. Nezabudnuteľný je „megahit“ Stars Are Blind. V súčasnosti pracuje na druhom albume.

YouTube video

„Bolo to prelomové a úžasné vidieť, koľko ľudí sme inšpirovali vytvorením nového žánru celebrít.“

„Dokážem sa zasmiať sama sebe a zabávať sa na postave, do ktorej sa vžijem. Nevadilo mi to. Mám pocit, že je to len mála časť mňa (tá postava). Dnes si už dúfam každý uvedomuje, že nie som hlúpa blondínka, len sa za ňu veľmi dobre vydávam.“

Medzitým sa bohatá dedička vydala za podnikateľa Cartera Reuma (42) a ich vzťah a plánovanie svadby, samozrejme, zdokumentovala v reality šou Paris In Love. V januári sa stali rodičmi syna Phoenixa, ktorého vynosila náhradná matka. Vo februári 2023 ohlásili druhú sériu, ktorá bude pravdepodobne zachytávať život milujúcej matky.

„Odkedy som sa stala matkou, môj život je kompletný. Som nadšená z budúcnosti, syn a manžel sú pre mňa všetkým.“


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje