Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Partner platí všetky výdavky svojej priateľky. Tá tvrdí, že jej to tak maximálne vyhovuje

Jej partner ju vraj vníma ako „investíciu“.


Ak sú dvaja ľudia vo vzťahu, tak nejako sa očakáva, že budú obaja aj hospodáriť s peniazmi. Nie vždy to však platí a existuje veľa vzťahov, kde všetky výdavky platí len jeden z dvojice. Ako píše portál LADbible, je to prípad aj 27-ročnej Hannah Chan a jej 22-ročného priateľa Eda Reaya.

Hannah prezradila, že Ed za ňu platí nájom, účty aj dovolenky. Predtým mala niekoľko nepodarených vzťahov, ale uvedomila si, že chce partnera, ktorý sa o ňu dokáže postarať. S Edom sa zoznámila v lete minulého roka a napokon sa nasťahovali aj do spoločného domu.

vzťah, peniaze, výdavky, partneri, práca, starostlivosť, spoločný život
Profimedia

Financie ležia na jeho pleciach

Ed je majiteľom nemenovanej firmy a Hannah nevidí nič zlé na tom, že za ňu platí všetky výdavky. Ona sama má pritom dosť peňazí, keďže sa jej v podnikaní celkom darí. „Začala som si uvedomovať, že vo vzťahu nechcem byť dominantná a chcem niekoho, kto by ma vedel zabezpečiť,“ prezradila.

„Predtým som vždy považovala svoj úspech v podnikaní a peniaze, ktoré som zarobila, za pridanú hodnotu pri randení. Ale potom som si uvedomila, že to nechcem.“

vzťah, peniaze, výdavky, partneri, práca, starostlivosť, spoločný život
Profimedia

Zdôraznila, že to bol Ed, kto navrhol, že bude všetko platiť zo svojho. „Máme obojstranne 100-percentný vzťah. On ma zaistí finančne a ja mu dám 100-percentnú podporu a lásku a spravím pre neho maličkosti, ako že mu napríklad prinesiem smoothie po ťažkom dni.“

Dodala tiež, že okrem toho sa stará o ich spoločný dom, varí a nakupuje potrebné veci. „Ed nepovažuje peniaze za to najdôležitejšie. To najdôležitejšie preňho je, že ho podporujem a starám sa oňho. Považuje ma za investíciu, keďže som ho podporovala a on teraz zarába trikrát viac ako predtým,“ dodala Hannah.

Na podobný spôsob života sa nesťažuje ani Ed. „Dáva mi to pocit zodpovednosti a dáva to tiež môjmu životu zmysel,“ uviedol s tým, že „je nadšený, keď môže rozmaznávať niekoho, koho miluje“.

vzťah, peniaze, výdavky, partneri, práca, starostlivosť, spoločný život
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje