Páry prezradili, čo ich najviac prekvapilo na spolužití s opačným pohlavím

„Vlasy, kamoško. Jej vlasy sú všade.“

Zdroj: Toa Heftiba / Unsplash

Niektoré veci musíš zažiť. Nikto ti o nich nepovie, nikde sa o nich nedočítaš… jednoducho ti ich jedného dňa život naservíruje na tanier a ty ich musíš vstrebať. Spolužitie s opačným pohlavím je takýchto skúseností plné. O tie najšokujúcejšie sa podelili páry na Reddite a my máme tušenie, že sa s nimi nejeden zadaný stotožní tiež.

1. Žijeme spolu už štyri roky. Nedávno som náhodne otvorila jeden šuplík jeho skrine. Bol prázdny. Potom druhý, aj ten bol prázdny. Vlastne všetky boli prázdne. Očividne si myslel, že je to moja extra skriňa a nikdy v živote ju nepoužil. Veci si nedáva do skrine, má na to špeciálny „kôš na čisté prádlo“. Vypraté ponožky a trenky si dáva na nočný stolík. Keď nad tým tak teraz premýšľam… bohvie, ktorý odkladací priestor u nás doma je ešte prázdny.

2. V živote som stretol veľa múdrych žien, ale len pri tej mojej som zistil, že naozaj existuje nesprávny spôsob, ako poskladať uterák. A že je to racionálny dôvod na hádku. Je to skvelá žena, čo vám poviem.

3. Vycikal sa do drezu. Viac k tomu nemám čo dodať. Raz mi len tak medzi rečou prezradil, že cikať z vysokých miest je pre mužov prirodzeným inštinktom. Ten, kto sa vymočí z najvyššie položeného miesta, vyhráva. Mount Everest, tras sa. Myslím, že ten môj má na teba zálusk.

4. Bola som pripravená na všetko, no aj tak ma šokovalo, koľko času vie ten chlap stráviť na hajzli. Hodinu. Bez srandy, hodinu. Pritom predpokladám, že skutočnej činnosti sa venuje tak maximálne desať minút a zvyšok času sa prehrabáva svojou storočnou zbierkou časopisov alebo hrá nejakú stupídnu hru na mobile.

Toa Heftiba / Unsplash (https://unsplash.com/photos/bcLE7reXFLM)

5. Bola excelentná v Tetrise a vedela veci zorganizovať ako nikto iný. Keď sme sa spoznali, býval som s našimi, pretože som veľa cestoval a doma som nebol vyše polovice mesiaca. Neoplatilo by sa mi niekde platiť nájom. Po čase sa nasťahovala ku mne do rodičovského domu a na všetky naše veci sme mali jednu jedinú miestnosť – moju izbu.

Popritom sme nakupovali bytové doplnky, sem-tam nejaký nábytok v prípade, že by sme narazili na dobrú ponuku bývania. To všetko v našej izbe. Mali sme krabice v krabiciach v krabiciach a to dievča využilo každý milimeter štvorcový. Ešte dnes, keď už nejaký čas bývame vo svojom, nemám všetko vybalené.

Občas jej zavolám do práce: „Počuj, zlatko, nevidela si ten môj modrý hrnček. Neviem ho nájsť.“ A ona na mňa bez zaváhania vybalí presnú miestnosť, krabicu a krabičku, kde sa to nachádza a ešte mi aj povie, čo je vedľa toho v prípade, že by som mal stále problém to nájsť. Nikdy ma to neprestane udivovať.

Erda Estremera / Unsplash (https://unsplash.com/photos/sxNt9g77PE0)

6. Naše spolužitie ma naučilo, že poriadok je veľmi abstraktný pojem. Moje upratovanie vyzerá nasledovne – nenechať nikde žiadne smeti, špinavý riad ani iný bordel. Jej upratovanie vyzerá asi takto – odštartujme tretiu svetovú, vyhádžme veci zo všetkých skríň a poličiek, urobme obrovskú kopu uprostred obývačky a pomopujme celý dom od základov až po strechu… a potom straťme chuť dokončiť to, nechajme tam tú poondiatu kopu po zvyšok mesiaca a obchádzajme ju, až dokiaľ jednému z nás neprasknú nervy a nezačne ju zase upratovať.

7. Vždy ma prekvapí, ako špecificky mu musím zadávať rozkazy. Nestačí povedať „daj oprať posteľnú bielizeň“. Treba mu presne nadiktovať „daj oprať špinavú posteľnú bielizeň, potom ju prehoď do sušičky a následne ju opäť navleč na posteľ“.

8. Máme asi dvesto druhov dekoratívnych vankúšov. Neviem, načo slúžia, ale viem, že sa ich nemôžem chytať, ani ich d*bnúť na zem, keď si tam chcem sadnúť, ani ich všetky presunúť na jednu sedačku. Na porazenie. A sú úplne všade! Na sedačke, na kreslách, na posteli… plus na posteli je ešte tá obrovská okrúhla podlhovastá vec, o ktorej opäť neviem, načo presne slúži.

Skúšal som ju ňou udrieť, keď mi nadávala za sedenie na dekoratívnom vankúši, skúšal som s ňou mávať vo vzduchu a tváriť sa, že je to môj obrovský dingdong… ale keďže obe varianty skončili krikom, tak si nemyslím, že toto je skutočné posolstvo tej veci. Má niekto nejaké tipy?

Nik Lanús / Unsplash (https://unsplash.com/photos/YMOHw3F1Hdk)

9. Partner za tebou môže po dome očividne chodiť všade, kam sa pohneš. Len tak, pretože sa nudí.

10. Vlasy, kamoško. Jej vlasy sú úplne všade. Zbohom, odtok v sprche, zbohom, milovaný vysávač a zbohom ešte aj sk*rvená špongia na riad, lebo neviem, ako sa to tej žene darí, ale očividne svojimi vlasmi značkuje aj toto teritórium. Pozitívna správa – teraz viem rozložiť a zložiť naspäť vysávač. To som nikdy predtým nevedel. Negatívna správa – niečo ma šteklí na zadku a ja už teraz viem, čo to bude.

11. Prekvapilo ma, aký je skvostný kuchár. Vždy som si myslela, že mi to za šporákom celkom ide, no keď sme začali spolu bývať a on bol ten, ktorý sa chopil kuchyne… skoro som odpadla. Razom som sa začala hanbiť za všetko, čo som mu kedy naservírovala, aj napriek tomu, že trval na tom, že sú moje jedlá to najlepšie, čo kedy jedol.

12. Nevedel som, ako často jej budem pomáhať hľadať kľúče od auta. Nakoniec som jej ku dverám namontoval malý háčik a ona si zvykla ho používať. Dva týždne potom, čo sme sa rozišli a ona sa odsťahovala, mi prišla správa: „Ja bez teba tie kľúče už asi nikdy nenájdem.“ V tej chvíli ma to skoro rozplakalo.

Jay Lamping / Pexels (https://www.pexels.com/photo/car-buying-car-dealer-car-keys-new-car-delivery-724330/)

13. Všetci ma strašili, že sa začneme hádať a celé to pôjde do hája. Bola to hlúposť. Spoločné bývanie je super – ako nekonečná prespávačka, pri ktorej zaspávaš aj sa budíš vedľa svojho najobľúbenejšieho človeka na svete. Nenechajte sa od spoločného bývania odradiť rečami ostatných. Ak je to to, čo naozaj obaja chcete, tak choďte do toho.

14. Keď ste s partnerom každý v inej miestnosti, z času na čas vás príde „skontrolovať“. Proste len otvorí dvere, usmeje sa a ubezpečí, že ste stále nažive a zase odíde. Je to milé.

15. Vedel som, že ženy míňajú toaletný papier rýchlejšie ako muži. Ale nevedel som, že až o toľko rýchlejšie. Dospelo to do štádia, že nech už idem do obchodu pre čokoľvek, vždy schmatnem aj balenie toaleťáku. Možno sa nám ešte teraz nemíňa, ale mám tušenie, že čoskoro sa začne. A toto tušenie ma ešte nikdy nesklamalo.

16. Vždy som si myslel, že ženy sú tie malé poriadne a usporiadané stvorenia. Potom som s jednou začal bývať. Každé ráno strávim dvadsať minúť upratovaním bordelu, ktorý to malé usporiadané stvorenie vyprodukuje za jednu hodinu od zobudenia. Potom dve hodiny hľadáme sponky, gumičky a podobné srandičky. Mimochodom, nikdy som nevidel moju ženu dávať si sponku… a predsa sú po celom byte.

Pixabay (https://pixabay.com/sk/photos/top%C3%A1nky-kravata-mot%C3%BDlik-3429090/)

Zdroj: CrumbleNewman / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
34
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 fotiek zvieracích zaľúbených párov, ktoré akoby vypadli zo svadobného katalógu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME