Páry sa podelili o vtipné drobnosti, pre ktoré sa najčastejšie doťahujú

„Nezáleží na type rivality. To, že viem cikať postojačky, je vždy víťazný argument.“

Zdroj: Olia Nayda / Unsplash

Aj v tom najvyrovnanejšom vzťahu sa nájdu veci, na ktorých sa dvaja partneri jednoducho nezhodnú. Často sú to práve tie najväčšie (respektíve najmenšie) drobnosti. Toaletný papier, ustlanie postele, no pokojne aj také arašidové maslo. O čom ešte sa dokážu páry hádať či doťahovať, sa dozvieš v tomto článku, ktorý sme poskladali zo zaujímavých príspevkov ľudí z Redditu.

1. S polovičkou sme sa zoznámili ešte na základke a náš prvý spoločný kontakt bol v školskom autobuse. Nabonzovala ma šoférovi, že sa hrám s Game Boy-om (čo sa nesmelo) a on mi ho následne zobral. Už je to 25 rokov a ja jej to ešte stále predhadzujem.

2. Ona je Francúzka, ja som Brit. Sem-tam, keď už máme naozaj namále a je otázkou sekúnd, kedy sa navzájom povraždíme, vytiahneme bitku pri Azincourte, 1415.

3. Ja mám rád slaný popcorn, ona zase sladký. Nemáte ani potúch o tom, koľkokrát počas hádky jeden z nás vytiahne frázu: „Ako by som mohol veriť niekomu, kto má rád ___ popcorn!“

4. Ktorého z nás má radšej naša mačka. Bezpochyby víťazím, ale ona si to akosi nechce pripustiť.

We caught our cat (Cookie) red handed trying to steal our cheese from aww

5. Moja priateľka trvá na tom, že som o štyri roky starší ako ona. Ale nie som. Som starší presne o tri roky, jedenásť mesiacov, týždeň a štyri dni. A to je k*rva veľký rozdiel, moja drahá!

6. Moja žena si zo mňa robí srandu, pretože ešte doteraz pozerám anime, ja si robím srandu z nej, pretože pozerá relácie ako Bachelor – Čakanie na lásku. No v skutočnosti som ja ju namotal na anime a ona… v skratke, tá krava Hana si toho chlapa určite nezaslúži!

7. Android verzus iPhone, typické. Bojoval by som za Android do poslednej chvíle. Možno by som to neprežil, ale môj telefón áno.

8. Ako jesť správne tyčinku Kit Kat. Na svete existuje len jeden jediný spôsob, ako sa to robí, a to, čo predvádza on, to určite nie je. Proste si odhryzne zo všetkých naraz ako také monštrum.

This savage MF just takes a bite straight outa the whole kit-kat from mildyinfuriating

9. Milujem svoju snúbenicu až za hrob, bol by som schopný pre ňu schytať guľku, ale keď príde na rad hádka o tom, či je lepšie krémové arašidové maslo alebo to s kúskami orieškov, najradšej by som jej ten pohár aj s milým maslom obúchal o hlavu. Samozrejme, že to s kúskami je lepšie!

10. Ona tvrdí, že som ľadový medveď, ja zase, že ona je bývalý obyvateľ sk*rveného Amazonského pralesa. Prisahám, tá ženská potrebuje mať v byte tridsať stupňov, aby si vyzula huňaté papuče a priznala, že by sme možno na chvíľu mohli pustiť klímu.

11. Som z Kanady, moja drahá z Japonska, a keďže sme na striedačku žili v oboch krajinách, väčšinou je všetko v poriadku. No keď začnú Olympijské hry, kamoško… vtedy sa dejú veci.

12. Nezáleží na type rivality. To, že viem cikať postojačky, je vždy víťazný argument.

A month after moving in with my boyfriend I find this in the fridge from mildyinfuriating

13. Môj priateľ rozmrazuje zmrzlinu v mikrovlnke. Údajne je príliš tuhá, keď ju vytiahne z mraziaku, tak ju dá na pár sekúnd roztopiť do mikrovlnky, až potom ju začne jesť. Seriózne, na čo boh myslel, keď vytváral takýchto ľudí?!

14. Najčastejšie sa hádame o farbách. Minule ma slečinka poprosila, či by som jej nepodal ten modrý uterák. V kúpeľni boli dva uteráky – jeden sýto modrý, kráľovský modrý, očividne veľmi modrý a druhý svetlo tyrkysový. Podal som jej ten očividne modrý, ona na mňa pozrela a zmätene povedala: „Och, nie tento. Ten druhý.“ Ako pardón?! Keby ten tyrkysový ležal vedľa oranžového, okej, nechal by som to tak, veď je trošku do modra. Ale v tejto dvojici toto rozhodne nebol modrý uterák!

15. Sem-tam súťažíme, kto dokáže žuť jedno sústo dlhšie. Mne sa niekde pri čísle 120 začnú ježiť chlpy a ona to vždy vyhrá. A ja nerád prehrávam, takže to zakaždým skončí tým, že je to hlúpa súťaž.

16. Môj frajer pozerá len nadabované filmy, ja zase len s titulkami. V deväťdesiatich prípadoch je ten dabing absolútne tragický a pokazí zážitok z celého filmu.

The way my boyfriend opened this bag of crisps from mildyinfuriating

17. Uťahujem si z môjho frajera, že nemá žiadnu osobnosť (je tichý, utiahnutý introvert). On si zo mňa uťahuje, že v našom vzťahu je len obmedzené miesto na akúsi osobnosť a ja som si ho celé ukoristila pre seba (som hlučná extrovertka).

18. Niekedy, keď urobí akúsi drobnú otravnosť (začne šťukať perom), mu poviem, že ho jedného dňa zavraždím a on odpovie, že nie, ak ma on zavraždí skôr. A potom sa doťahujeme o tom, kto bude prvý a kto to ako urobí. Je to väčšia sranda, ako sa zdá. Ale inak sme obaja duševne v poriadku, vážne.

19. Kedysi sme sa držali za ruky vždy, keď sme boli vonku. A vždy to vyvrcholilo do palcovej vojny, ktorá pre jedného z nás skončila veľmi bolestivo. Už sa nedržíme za ruky vždy, keď sme vonku.

20. Moja frajerka je o 21 dní staršia ako ja, no narodila sa o mesiac a pol skôr, ako bolo v pláne. Ja som sa nenarodil predčasne, takže hoci som sa narodil neskôr ako ona, existujem na tomto svete dlhšie. Často sa hádame, kto z nás je naozaj starší.

How boyfriend has been eating this brownie. from mildyinfuriating

Zdroj: aLotOfWater / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
V autoškole vám klamali: Toto skutočne znamenajú dopravné značky


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME