Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Niektorí ľudia sa boja lietania ako čert kríža. Úprimne, ani sa im nedivím. Po všetkých tých filmoch o bombách na palube, hadoch na palube, mŕtvych ľuďoch na palube a Nezvratnom osude, je takéto uvažovanie celkom prirodzené.

Avšak, sú aj takí, pre ktorých je lietanie fascinujúcim zážitkom. Pozerať sa z okna na zmenšujúcu sa krajinu, obklopenie oblakmi a zaľahnuté uši. To znie ako veľmi lákavá ponuka. Teda minimálne pre japonského pasažiera, ktorý výhľad z okna obľubuje natoľko, že si bol ochotný zaň dokonca aj priplatiť. Lenže potom nasadol do lietadla… a videl figu borovú.

https://www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-3046994/A-bird-s-eye-view-Pilots-reveal-world-s-beautiful-cities-sit-best-vantage-point.html

Japonec sa počas letu začal sťažovať, že aj napriek tomu, že si vyžiadal miesto pri okne, sa mu žiadneho takého nedostalo. Sedel síce na samom kraji pri stene lietadla, no presne tam to aj skončilo. Pri stene. So svojím kurióznym problémom sa zveril letuške, no tá v tom momente nemala veľa možností, ako to vyriešiť.

https://www.rd.com/advice/travel/13-things-your-flight-attendant-wont-tell-you/

Iné miesta, ktoré by spĺňali požiadavku pasažiera, už boli obsadené a pochopiteľne, nebolo v jej kompetencii zobrať do ruky motorovú pílu a vyrezať mu nové. Letuška sa však nedala zahanbiť. Koniec koncov, rýchle uvažovanie patrí k povinnej výbave každého, kto sa upíše takejto profesii. A tak milá letuška nelenila – okienko pasažierovi nakreslila.

twitter.com/kooo_TmS_suke

Na papier v zhone nakreslila provizórne okienko, zopár obláčikov a more. Toto umelecké dielo prilepila vedľa pasažiera. Konkrétne na miesto, kde nešťastné okno malo byť. Ostatným pasažierom sa to náramne páčilo a podľa nich by mal byť Japonec vďačný, že sa dočkal takejto unikátnej scenérie. On sám sa však verbálne nevyjadril, ale aspoň už po zvyšok letu letušku ďalej neotravoval.

https://giphy.com/gifs/mrw-loop-someone-c4rB7DMXKgktG

Zdroj: 9gag.com
Titulná fotka: medium.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť