Pasažier sa počas letu sťažoval, že nemá okienko: Letuška mu výhľad zabezpečila inak!

Rýchle uvažovanie patrí k povinnej výbave každého, kto pracuje v tejto oblasti.

Niektorí ľudia sa boja lietania ako čert kríža. Úprimne, ani sa im nedivím. Po všetkých tých filmoch o bombách na palube, hadoch na palube, mŕtvych ľuďoch na palube a Nezvratnom osude, je takéto uvažovanie celkom prirodzené.

Avšak, sú aj takí, pre ktorých je lietanie fascinujúcim zážitkom. Pozerať sa z okna na zmenšujúcu sa krajinu, obklopenie oblakmi a zaľahnuté uši. To znie ako veľmi lákavá ponuka. Teda minimálne pre japonského pasažiera, ktorý výhľad z okna obľubuje natoľko, že si bol ochotný zaň dokonca aj priplatiť. Lenže potom nasadol do lietadla… a videl figu borovú.

https://www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-3046994/A-bird-s-eye-view-Pilots-reveal-world-s-beautiful-cities-sit-best-vantage-point.html

Japonec sa počas letu začal sťažovať, že aj napriek tomu, že si vyžiadal miesto pri okne, sa mu žiadneho takého nedostalo. Sedel síce na samom kraji pri stene lietadla, no presne tam to aj skončilo. Pri stene. So svojím kurióznym problémom sa zveril letuške, no tá v tom momente nemala veľa možností, ako to vyriešiť.

https://www.rd.com/advice/travel/13-things-your-flight-attendant-wont-tell-you/

Iné miesta, ktoré by spĺňali požiadavku pasažiera, už boli obsadené a pochopiteľne, nebolo v jej kompetencii zobrať do ruky motorovú pílu a vyrezať mu nové. Letuška sa však nedala zahanbiť. Koniec koncov, rýchle uvažovanie patrí k povinnej výbave každého, kto sa upíše takejto profesii. A tak milá letuška nelenila – okienko pasažierovi nakreslila.

twitter.com/kooo_TmS_suke

Na papier v zhone nakreslila provizórne okienko, zopár obláčikov a more. Toto umelecké dielo prilepila vedľa pasažiera. Konkrétne na miesto, kde nešťastné okno malo byť. Ostatným pasažierom sa to náramne páčilo a podľa nich by mal byť Japonec vďačný, že sa dočkal takejto unikátnej scenérie. On sám sa však verbálne nevyjadril, ale aspoň už po zvyšok letu letušku ďalej neotravoval.

https://giphy.com/gifs/mrw-loop-someone-c4rB7DMXKgktG

Zdroj: 9gag.com
Titulná fotka: medium.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré robí mladšia generácia a deti narodené v 90. rokoch tomu nerozumejú


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME