Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Pasažierom v lietadle predali neexistujúce miesta. Museli sedieť na zemi

Po nástupe na palubu čakalo turistov veľké prekvapenie.


Kurióznu situáciu zažila cestujúca Daisy Barr a jej priatelia. Ako píše portál LADbible, dovolenkári vystáli nekonečne dlhý rad na letisku a hoci letenky napokon dostali, po vstupe do lietadla ich čakalo nemilé prekvapenie. Pridelili im totiž miesta, ktoré neexistujú!

Skupina mala rezervované sedadlá v 26. rade, ten tam ale vôbec nebol. Daisy celú situáciu natočila na mobil, na záberoch teda môžeš vidieť poriadny šok na tvárach cestujúcich.

Napokon im neostalo nič iné, než si sadnúť na podlahu lietadla. Letušky im vraj nevenovali pozornosť a nesnažili sa ich situáciu vyriešiť. Daisy a jej priatelia však napokon mali šťastie, keďže niekoľko miest ostalo voľných. Let teda nemuseli stráviť postojačky.

Jej video nazbieralo viac ako 600-tisíc lajknutí a mnoho komentárov. Väčšinu používateľov patálie cestujúcich poriadne pobavili. Iní zase boli v šoku nad tým, ako lajdácky sa k nim letecká spoločnosť správala.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť