Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Iste sa aj medzi našimi čitateľmi nájde mnoho fanúšikov knižnej a filmovej fantasy ságy Harry Potter. Séria o mladom čarodejníkovi s jazvou na čele sa stala celosvetovým fenoménom a súčasťou popkultúry. V oblasti Chess Valley v mestečku Chorleywood vo Veľkej Británii však nájdeš niečo, čo poteší každého správneho Potterovského fanatika.

Hagridov dom

Ide o nádherný domček, ktorý akoby vypadol z magických príbehov J. K. Rowling. Konkrétne sa veľmi podobá na dom Rubeusa Hagrida (vo filmoch si ho zahral Robbie Coltrane), správcu rokfortských lesov, lúk a hájov. Dom sa nazýva Hagrid‘s Hideway a predstavuje dokonalý únik pre každého, kto chce aspoň na chvíľu ujsť z rušného a stresujúceho veľkomesta. Je uspôsobený na to, aby sa doň pomestilo až päť ľudí. Je tak ideálny aj pre rodinné pobyty.

Profimedia

Jeho súčasťou je jedna spálňa, jedna kúpeľňa, krb, sprcha aj vaňa. Interiér je navyše zdobený mnohými motívmi zo sveta Harryho Pottera. Stráviť noc v tejto podarenej chate môžeš za 200 libier na noc (okolo 231 eur). Trojdňové víkendové pobyty pre štvorčlenné rodiny sú spoplatnené v hodnote 150 libier na osobu (takmer 174 eur).

Takto vyzerá Hagridova chatka zvnútra

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.