Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Deti občas vedia svojimi vilomeninami rodičom doslova vyraziť dych. Niečo o tom vedia určite aj rodičia malého nezbedníka, ktorý túžil po luxusnom aute. A tak im jedno ukradol a odišiel si splniť svoj sen. Jeho plán mal však zopár zádrhov.

Auto za tri doláre

Polícia v americkom štáte Utah zastavila SUV, ktoré šoféroval len päťročný chlapec. Dieťa ušlo v aute po tom, ako sa pohádalo s mamou, ktorá mu nechcela kúpiť luxusné vozidlo. Chlapec si zobral tri doláre (v prepočte približne 2,7 eura) a vybral sa do Kalifornie, kde si chcel kúpiť vysnívané Lamborghini.

Shutterstock

Policajt sa čudoval

Cena takéhoto nového auta sa pritom začína približne na 200-tisíc dolároch (zhruba 183-tisíc eur). Na sociálnej sieti Twitter o tom informovala tamojšia polícia, ktorá zverejnila aj video zachytávajúce incident.

Policajt Rick Morgan zastavil auto po tom, ako ho videl ísť po ceste rýchlosťou približne 50 kilometrov za hodinu. „Sedel na okraji sedadla, takže dočiahol na brzdu,“ povedal muž zákona, ktorý sa čudoval, kde sa mladý vodič naučil šoférovať.

Dodal, že nikomu sa nič nestalo. Miestny prokurátor sa rozhodne, či vznesie obvinenie voči rodičom, ktorí chlapca nechali v opatere súrodenca, keď odišli z domu.

Zdroj: SITA / redakcia


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť